Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mbajtësi i thikave Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Mbajtësi i thikave modern dhe kompakt. Është ideal për vendosjen e thikave në vënd të sigurtë dhe të përshtatshëm

Mbajtësi i thikave Top Shop

Çmimi: 1,998 Lekë


Oferta: 999 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Mbajtësi i thikave modern dhe kompakt. Është ideal për vendosjen e thikave në vënd të sigurtë dhe të përshtatshëm

Më shumë
Detajet e produktit

Duke pasur mjetet e duhura ke dhe sigurinë e ushqimit në kuzhinë.

Mbajtësi i thikave modern dhe kompakt. Është ideal për vendosjen e thikave në vënd të sigurtë dhe të përshtatshëm

  • PREKJE E BUTË - çuditërisht e lehtë, formë e bukur, që e bën mbajtësin praktik dhe të lehtë në përdorim.
  • QËNDRUESHMËRI MAKSIMALE - prodhuar nga një copë e vetme çeliku për një qëndrueshmëri maksimale
  • CILËSI E LARTË - mbajtësi është i projektuar nga cilësi e lartë çeliku Japoneze

Është rezistente dhe ka një avantazh që është trajtuar dhe projektuar bukur. Si përfundim duart tona janë ato për të cilat ne kujdesemi.

TINITA KNIFE BLOCK

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • Qëndrueshmëri maksimale
  • Cilësi e lartë
  • Praktike për të gjitha thikat
  • Dizajn modern

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star