Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mbajtës muri për fshesën shumëfunksionale Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Organizoni hapësirën ne shtepine tuaj gjatë kohës qe nuk po përdorini fshesësën shumëfunksionale. Seti përfshin 1 mbajtës për mure, 1 grup vidash fiksimi, 1 shirit vetëngjitës për mure.

Mbajtës muri për fshesën shumëfunksionale Rovus

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Organizoni hapësirën ne shtepine tuaj gjatë kohës qe nuk po përdorini fshesësën shumëfunksionale. Seti përfshin 1 mbajtës për mure, 1 grup vidash fiksimi, 1 shirit vetëngjitës për mure.

Më shumë
Detajet e produktit
  • Mundëson hyrje të lehtë dhe ruajtje për pastrimin e aksesorëve të formave dhe madhësive të ndryshme.
  • Depo e fshirseve, spërkatës, pastrues dritaresh dhe më shumë.
  • E fortë, e guximshme, afatgjatë dhe e qëndrueshme ndaj motit.
  • E lehtë për tu fiksuar.
Të dhëna teknike
Materiali abs
Ngjyrat e disponueshme gri
Pesha 0,25kg
Përmasat 6,60 x 5,60 x 6,10 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star