Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Rrugice per tualet Dalia Dormeo

Photo
Video
-50%

Dilni nga banja ose dushi dhe kaloni në ndjesinë e butë dhe të ngrohtë që ju ofron rrugica Dalia me  material memory. Reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke u përshtatur me konturet e këmbëve dhe duke i bërë kohët e banjës më luksoze, banjën tuaj më me stil. Një trajtim i veçantë sipërfaqësor e mban rrugicën më të freskët për një kohë më të gjatë, dhe pjesa e poshtme nuk lejon rrëshqitjen.

Rrugice per tualet Dalia Dormeo

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 895 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dilni nga banja ose dushi dhe kaloni në ndjesinë e butë dhe të ngrohtë që ju ofron rrugica Dalia me  material memory. Reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke u përshtatur me konturet e këmbëve dhe duke i bërë kohët e banjës më luksoze, banjën tuaj më me stil. Një trajtim i veçantë sipërfaqësor e mban rrugicën më të freskët për një kohë më të gjatë, dhe pjesa e poshtme nuk lejon rrëshqitjen.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni pak luks në kohën e dushin

Dilni nga vaska ose dushi dhe vendosni këmbët të pushojnë dhe relaksohen mbi rrugicën e bukur dhe të butë. Kjo rrugicë është dizejnuar për rehati maksimale, butësi të jashtëzakonshme dhe është pjesë e koleksionit më të ri Dormeo Dalia.

Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat

Butesi, siguri dhe ngrohtësi

Pas dushit ajo që na merr më shumë kohë është tharja e banjës. Me këtë rrugicë dyshemeja do të jetë e pastër, këmbët tuaja do te jenë të thata dhe gjithashtu e sigurtë në ndalimin e rrëshqitjeve ose rrëzimeve të këqija nga pllakat e lagura. Dormeo Dalia Bathmat është krijuar posaçërisht për të qenë banja më e mirë që mund të blini, me tre mënyra për më luks në shtëpi:

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Pjesa e brëndshme e saj është 2 cm sfungjer memory. Kjo reagon në mënyrë dinamike ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ndjekur konturet e këmbëve tuaja për t'ju dhënë mbështetjen e nevojshme për t'ju ndihmuar të relaksoheni edhe më shumë sa herë që bëni banjë ose dush.

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Pjesa e sfungjerit është e mbuluar me material shumë të butë, thithës që thahet shpejt dhe ka një trajtim ultra të freskët për të luftuar bakteret, mikrobet dhe aromat, duke e mbajtur shtresën tuaj të freskët dhe higjienike për më shumë kohë.

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Pjesa e poshtme që nuk rrëshket, parandalon çdo rrëshqitje që mund të shkaktojë aksidente dhe rënie.

Dy ngjyra dhe një dizajn i këndshëm

Rrugica për tualet është me madhësi 50x70cm dhe e disponueshme në dy ngjyra klasike, kafe të ngrohtë dhe jeshile të freskët, secila me një dizajn dyngjyrësh të frymëzuar nga natyra.

Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia të Dormeo, ju mund të kompletoni setin me peshqir, rrugicë për banjë, shportë rrobash dhe një set aksesor tre-copë, për të sjellë një pamje krejt të re në banjën tuaj.

Dormeo Dalia Bath Mat
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% polyester, material memory, sistem airx
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x70cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star