Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Maskë zhytje për fëmijë Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Mask zhytje për fëmijë një produkt i cili lejon të shikoni më qartë nën ujë.

 • Ideale për moshat nga 5-13 vjec
 • Material i butë
 • Me rrip që nuk e lejon të lëvizë
 • Ngjyra moderne
Maskë zhytje për fëmijë Top Shop
1,190 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mask zhytje për fëmijë një produkt i cili lejon të shikoni më qartë nën ujë.

 • Ideale për moshat nga 5-13 vjec
 • Material i butë
 • Me rrip që nuk e lejon të lëvizë
 • Ngjyra moderne
Më shumë
Detajet e produktit

Mask zhytje për fëmijë një produkt i cili lejon të shikoni më qartë nën ujë. Maska është me materiale rezistente dhe cilësore, pjesa përpara syve me material xhami i temperuar dhe rreth e qark saj me material silikon i cili përshtatet me fytyrën dhe nuk lejon futjen e ujit. Gjithashtu është me rrip i cili nuk lejon maskën të lëvizë.

Të gjithë fëmijët kanë qef të zhyten dhe të kenë maska për të eksploruar botën nënujore.  Kjo maskë është e disponueshme në tre ngjyra (lejla, blu dhe jeshile).

Avantazhet:

 • Dizenjuar për fëmijë
 • Ideale për moshat nga 5-13 vjec
 • Material i butë
 • Me rrip që nuk e lejon të lëvizë
 • Ngjyra moderne

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star