Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Masazhues Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Relaksoni muskujt dhe mendjen me Wellneo Cordless Wand Massager Pro dhe shijoni masazhin gjallërues në të gjithë trupin. Kujdesuni për qafën tuaj të ngurtë & pjesën e sipërme të shpinës, dhimjet e mesit, ngushtësinë e muskujve të këmbëve dhe muskujt e lënduar të shpatullave me 3 intensitete & 2 mënyra masazhi. Për më tepër, ajo ka pjesë që mund të lahen, kështu e gjithë familja mund ta përdorë.

Masazhues Wellneo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Relaksoni muskujt dhe mendjen me Wellneo Cordless Wand Massager Pro dhe shijoni masazhin gjallërues në të gjithë trupin. Kujdesuni për qafën tuaj të ngurtë & pjesën e sipërme të shpinës, dhimjet e mesit, ngushtësinë e muskujve të këmbëve dhe muskujt e lënduar të shpatullave me 3 intensitete & 2 mënyra masazhi. Për më tepër, ajo ka pjesë që mund të lahen, kështu e gjithë familja mund ta përdorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Masazhi i thellë që keni dëshiruar gjithmonë

Masazhuesi Wellneo pa kabell do t'ju ndihmojë të relaksoheni pas një dite të gjatë dhe stresuese me një masazh të fortë dridhjesh që mund të aplikohet në të gjithë trupin. Zgjidhni nga 3 intensitete dhe 2 mënyra masazhi për të marrë lehtësimin që keni dëshiruar gjithmonë, por nuk keni gjetur kohën ose buxhetin për të përballuar.

Për më tepër, për çmimin e një masazhi të rregullt mund të trajtoni veten ose anëtarët e familjes tuaj me një masazh në çdo moment të caktuar. Aksesoret e saj mund të lahen dhe për këtë arsye janë të sigurta për t'u përdorur për të gjithë.

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Përshtatja perfekte

Ju mund ta personalizoni masazhin tuaj nga:

 • 2 elemente masazhi silikoni për një masazh relaksues me vibrim ose të thellë të indeve.
 • Përdorimi i kokës së tij të përkulshme për të intensifikuar presionin dhe për ta bërë atë të arrijë edhe më thellë në muskuj.
 • Përzgjedhja e 2 mënyrave dhe 3 intensiteteve të masazhit për kontroll të plotë.
 • Arritja edhe në ato vende "të vështira për t'u arritur", si pjesa e pasme e qafës dhe mbrapa.
 • Duke e përdorur atë kudo që të shkoni me një karikim deri në 2,5 orë.
Wellneo Cordless Wand Massager Pro Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Masazhi me dridhje do t'ju forcojë

Masazhi me dridhje është një lloj masazhi që përdor dridhjet si pjesë e terapisë. Meqenëse është e vështirë për ta bërë manualisht, performohet më mirë nga një pajisje me cilësi të lartë siç është Wellneo Cordless Wand Massager Pro.

Duke punuar në lëvizje rrethore, ai jep masazh intensiv të dridhjeve ndërsa siguron rehati maksimale. Nëse vuani nga muskuj të tensionuar dhe të lodhur - si pas orësh të gjata në këmbë ose stërvitje intensive, masazhi i dridhjeve i siguruar nga Wellneo Cordless Wand Massager Pro do t'ju ndihmojë jashtëzakonisht!

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Kjo është mënyra se si të merrni rezultatet më të mira

Pavarësisht nëse stili juaj i jetës aktive i lë muskujt tuaj të ngurtësuar ose thjesht po synoni nje lekure te lemuar me një masazh intensiv, Wellneo Cordless Wand Massager Pro është zgjidhja perfekte.

Ai përshtatet në mënyrë të përsosur me trupin tuaj, duke ju ndihmuar të synoni zonat problematike. Për rezultate më të mira, rregulloni terapinë duke rregulluar intensitetin e masazhit. Për të arritur relaksim të plotë të trupit, sigurohuni që të provoni shtojcën shtesë të masazhit të indeve të thella. Me pikat e masazhit të dizajnuara në mënyrë ergonomike, siguron që dridhjet të depërtojnë më thellë në muskuj dhe të rrisin efektin.

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Masazh i synuar kudo që ju nevojitet

Qetësoni trupin tuaj në një relaksim të përsosur me Wellneo Cordless Wand Massager Pro i cili ofron masazh dridhjeje të synuar kudo që zgjidhni. Ju do të habiteni se sa lehtë ky mjet i lehtë futet në dorën tuaj. Po ashtu, në sajë të dizajnit të tij të shkëlqyeshëm, ai lehtë mund të arrijë çdo pjesë të trupit, madje edhe shpinën dhe qafën tuaj.

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për qafën

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për krahët

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për shpinën

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për barkun

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për pulplat

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  Për shputat

Lehtësoni tensionin në çdo kohë dhe kudo

Lejoni masazhuesin Wellneo Cordless Wand Massager Pro të kujdeset për çështje të tilla si qafë e ngurtë dhe pjesën e sipërme të shpinës, siklet në pjesën e pasme të shpinës, ngushtësi të muskujve të këmbëve dhe muskuj të lënduar të shpatullave pa marrë parasysh se ku jeni. Siguron deri në 2,5 orë energji në një karikim, kështu që është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, duke e çuar në palestër dhe gjatë udhëtimit. Për t'i shtuar të gjitha, është me të vërtetë e lehtë dhe pa tela, duke e bërë atë edhe më praktike.

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro
 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star