Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Masazhues Shiatsu 5në1 për shpinën dhe qafën Wellneo

Photo
Video
Masazhues Wellneo 5në1 vendoset në karrige dhe ofron 5 mënyra për të ulur shqetësimet në zonën e shpinës dhe qafës. Nyjet e saj të masazhit rrotullohen për të simuluar masazhin e lashtë shiatsu dhe ofrojnë kënaqësi maksimale. Përveç një masazhi të thellë kneading, ai gjithashtu ka një mundësi të re masazhi për relaksim përfundimtar. Përmirësoni mirëqenien tuaj sot dhe lini siklet pas!
Masazhues Shiatsu 5në1 për shpinën dhe qafën Wellneo
34,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Masazhues Wellneo 5në1 vendoset në karrige dhe ofron 5 mënyra për të ulur shqetësimet në zonën e shpinës dhe qafës. Nyjet e saj të masazhit rrotullohen për të simuluar masazhin e lashtë shiatsu dhe ofrojnë kënaqësi maksimale. Përveç një masazhi të thellë kneading, ai gjithashtu ka një mundësi të re masazhi për relaksim përfundimtar. Përmirësoni mirëqenien tuaj sot dhe lini siklet pas!
Më shumë
Detajet e produktit

Masazhues Wellneo 5në1 Shiatsu është një jastëk luksoz qe vendoset në karrige dhe ofron 5 mënyra për të ulur shqetësimet në zonën e shpinës dhe qafës. Nyjet e saj të masazhit rrotullohen për të simuluar masazhin e lashtë shiatsu dhe ofrojnë kënaqësi maksimale. Përveç një masazhi të thellë kneading, ai gjithashtu ka një mundësi të re masazhi për relaksim përfundimtar. Përmirësoni mirëqenien tuaj sot dhe lini siklet pas!

Relaksoni trupin me masazhuesin Wellneo 5në1

A ndjeheni shpesh të lodhur e të rraskapitur? Masazhuesi Shiatsu Wellneo 5në1 është një jastëk luksoz masazhi që do të përmirësojë mirëqenien tuaj në 5 mënyra të ndryshme.

Njihuni me Masazhuesin Shiatsu për shpinën dhe qafën Wellneo 5në1:

  • Lehtëson tensionin e muskujve në zonën e qafës, shpinës dhe fund shpinën.
  • Ofron 5 masazhe të ndryshme në një produkt.
  • Funksion 15-minutësh të fikjes automatike dhe mbrojtjes nga mbinxehja.
  • Lehtësisht e ajrosshme dhe ndihmon në shpërndarjen e nxehtësisë.

Masazh i thellë kneading shiatsu

Në këtë mënyrë, 4 nyje masazhi rrotullohen për të simuluar masazhin e lashtë shiatsu. Përveç lirimit të muskujve të ngurtë dhe lehtësimit të nyjeve të muskujve, ajo gjithashtu stimulon pikat e acupressure për freskimin e plotë të trupit. Masazhuesi Wellneo 5në1 Shiatsu per shpinen dhe qafen ofron një zgjedhje midis 3 zonave masazhuese: komplet shpines, pjesën e sipërme të shpinës ose pjesën e poshtme të shpinës.

Masazh shiatsu për qafën

Kjo mënyrë është perfekte për lehtësimin e tensionit të qafës dhe e lehtë për t’u shijuar falë lartësisë së rregullueshme të 4 nyjeve të qafës. Masazhi kneading i thellë rikthen fleksibilitetin e qafës dhe qetëson muskujt e ngurtë që shkaktohen nga leximi ose puna shumë e gjatë. Mbulesa e nyjes së masazhit të qafës mund të hiqet dhe lahet.

Masazh i shpinës

Masazhuesi Wellneo 5në1 për shpinën dhe qafën mund të synojë nyje të veçanta në muskujt tuaj të shpinës. Kombinuar me opsionin e nxehtësisë, ndihmon në relaksimin dhe çlirimin e stresit të krijuar brenda muskujve të ngurtë. Kur aktivizoni modalitetin e masazhimit në vend, masazhi i shpinës do të synojë saktësisht zonat e zgjedhura, duke siguruar një lehtësim të personalizuar vërtet.

Masazh rrotullues

Në këtë mënyrë nyjet e masazhit rrëshqasin përgjatë shtyllës kurrizore në të njëjtën mënyrë që një masazhues do të shtypte me gishtat e tyre. Nyjet e masazhit rrotullues aplikojnë presion të përqendruar që lehtëson tensionin e muskujve dhe rrisin qarkullimin e gjakut në trurin tuaj dhe qendrat hormonale. Kjo gjithashtu mund të jetë një përgatitje e shkëlqyeshme për meditim.

Masazhimi me ajër të kompresuar

Masazhuesi Wellneo 5në1 për shpinën dhe qafën fryn dhe shfryn çantat e ajrit, duke aplikuar 3 nivele presioni në bel, kofshë dhe ijë. Kjo ndikon në sistemin nervor, duke çuar në relaksim të plotë. Ai gjithashtu përgatit muskujt për aktivitet dhe përmirëson qarkullimin e gjakut i cili është i dobishëm për mirëqenien e përgjithshme.

Terapia me ngrohje

E dini se si dushi i nxehtë gjallëron të gjitha shqisat? Terapia me ngrohje ju bën të ndiheni edhe më mirë! Ajo rrit qarkullimin e gjakut ndërsa ul ngurtësinë e kyçeve dhe zvogëlon shqetësimin. Nxehtësia qetësuese lehtëson lodhjen dhe ngurtësinë e muskujve, duke ju freskuar më tej pas një dite rraskapitëse.

Ndryshoni mënyrën e jetesës për më mirë

Masazhuesi Wellneo 5në1 për shpinën dhe qafen gjithashtu ju jep edhe mundësinë që të rregullon intensitetin e masazhit shiatsu dhe rrotullues. Ju mund ta përdorni këtë karrige të mrekullueshme të palosshme në shtëpi ose edhe gjatë udhëtimeve kur keni nevojë për një moment relaksi. Thuaj lamtumirë sikletit muskulor dhe trajtoje trupin tënd ashtu siç e meriton.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star