Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Masazhues për këmbët Acupressure Wellneo

Photo
Video
-40%

Masazhuesi i këmbëve Wellneo® Acupressure ofron një masazh drithërues të këmbëve që nuk e keni provuar deri më tani. Përveç që kanë shiatsu dhe masazh me kompresim të ajrit, ka edhe 60 pika acupressure që punojnë në simfoni, duke ju dhënë ndjesinë e kujdesit nga një ekip ekspertësh masazhesh të përkushtuar vetëm për mirëqenien tuaj. Një nivel i ri i masazhit të këmbëve.

Masazhues për këmbët Acupressure Wellneo

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 10,794 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Masazhuesi i këmbëve Wellneo® Acupressure ofron një masazh drithërues të këmbëve që nuk e keni provuar deri më tani. Përveç që kanë shiatsu dhe masazh me kompresim të ajrit, ka edhe 60 pika acupressure që punojnë në simfoni, duke ju dhënë ndjesinë e kujdesit nga një ekip ekspertësh masazhesh të përkushtuar vetëm për mirëqenien tuaj. Një nivel i ri i masazhit të këmbëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Këmbët tuaja e meritojnë atë

Ato punojnë shumë çdo ditë, pasi mbajnë peshën e të gjithë trupit, ju lëvizin përreth dhe ju mbajnë të qëndrueshëm. Ato meritojnë vëmendjen tuaj.

Duke u dhënë atyre një masazh të rregullt të këmbëve, veçanërisht kur përfshini acupressure, ju do të përmirësoni qarkullimin e gjakut në pjesën e poshtme të këmbës dhe do të promovoni mirëqenien fiziologjike dhe fizike.

Masazhuesi për këmbët Wellneo® Acupressure ofron lehtësim të menjëhershëm të muskujve duke kombinuar teknika të ndryshme masazhi. Provoni lloje të ndryshme të teknikës së masazhit dhe kombinojini ato me terapinë e nxehtësisë; do ta dashuroni. Në fund të ditës ju e meritoni atë.

Wellneo Acupressure Foot Massager

Funksionalitet 4në1 per nje eksperience SPA

Masazhuesi i këmbëve Wellneo® Acupressure ofron 4 mënyra të ndryshme:

 1. masazhim kneading shiatsu (lirimi i muskujve tuaj të tensionuar)
 2. kompresimi i ajrit në hapa (fryrje dhe shfryrje të jastëkëve të ajrit)
 3. masazh acupressure për gishtërinjtë dhe thembrat (60 nyje acupressure duke masazhuar pikat tuaja të presionit)
 4. terapia e nxehtësisë për të rritur dhe qetësuar efektin e masazhit

Kombinimi i të gjitha këtyre karakteristikave është ajo që e bën produktin tonë të dallojë. Jemi kaq të sigurt që do ta pëlqeni

Wellneo Acupressure Foot Massager

Përfitimet e të bërit masazh të përditshëm këmbëve

Përdorimi i masazhuesit për këmbët Wellneo® Acupressure do t'ju bëjë të ndjeheni të freskët, me energji dhe të gatshëm për sfida të reja.

Me funksionalitetin e tij të mahnitshëm 4në1 që do të qetësojë këmbët tuaja dhe do të lehtësojë shtrëngimin, do të përmirësojë qarkullimin e gjakut dhe do të mbajë këmbët tuaja të ngrohta, ju do të ndiheni të freskët sikur të keni pasur gjumin më të mirë të jetës tuaj.

Masazhuesi për këmbët Wellneo® Acupressure riaktivizon mikro-qarkullimin, duke i bërë këmbët tuaja më të ngrohta dhe të lumtura.

Funksionon shkëlqyeshëm kur relaksoheni në shtëpi, shikoni shfaqjen tuaj të preferuar televizive ose kur punoni prapa tryezës tuaj. Provojeni nuk do pendoheni.

Wellneo Acupressure Foot Massager

A e dini se?

Këmbët e njeriut me të vërtetë janë mbresëlënëse. Ato përbëhen nga:

 • 42 muskuj
 • 26 kocka
 • 33 nyje
 • 250.000 gjëndra djerse
 • 50 ligamente dhe tendina, plus
 • 15.000 nerva në fund

Ata janë një mrekulli evolucionare! Sidoqoftë, ne ende priremi t'i lëmë pas dore ato.

Ekspertët mendojnë që ju mund t’i mbani të shëndetshëm dhe fleksibël me një masazh të përditshëm të këmbëve.

Wellneo Acupressure Foot Massager

Acupressure – një teknikë e mrekullueshme për qetësimin e këmbëve

Çfarë është saktësisht Acupressure? Është një teknikë që ekziston për mijëra vjet në Mjekësinë Tradicionale Kineze. Fërkimi i pikave të presionit (të njohura edhe si pika refleksi) mund të ndikojë në kushtet që prekin pjesë krejtësisht të ndryshme të trupit tuaj, të tilla si organet dhe gjëndrat. Besohet se prekja e këtyre pikave dërgon energjinë që rrjedh derisa të arrijë zonën që ka nevojë për "shërim".

Me masazhuesin e këmbëve Wellneo® Acupressure, ju mund të shijoni teknikën e vjetër mijëravjeçare në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Wellneo Acupressure Foot Massager

Perfekte për të gjithë

 • Wellneo Acupressure Foot Massager

  Ajroset lehtësisht falë dizajnit të hapur

 • Wellneo Acupressure Foot Massager

  Higjenik falë mbulesës që mund të hiqet

 • Wellneo Acupressure Foot Massager

  I përshatshëm në madhësi dhe forma të ndryshme të këmbëve

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star