Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Masazhues për këmbët Energizer Wellneo

Photo
Video

Wellneo Energizer do t'ju ndihmojë të mbani trupin gati për të lëvizur në çdo kohë. Ofron masazh forcues dhe rinovues që ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe tonifikon muskujt. Ju mund të zgjidhni nga 2 programe të paracaktuara dhe një të personalizuar për t'iu përshtatur kerkesave tuaja aktuale dhe për të rregulluar lehtësisht shpejtësinë me një telekomandë të përshtatshme. 

Masazhues për këmbët Energizer Wellneo
19,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo Energizer do t'ju ndihmojë të mbani trupin gati për të lëvizur në çdo kohë. Ofron masazh forcues dhe rinovues që ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe tonifikon muskujt. Ju mund të zgjidhni nga 2 programe të paracaktuara dhe një të personalizuar për t'iu përshtatur kerkesave tuaja aktuale dhe për të rregulluar lehtësisht shpejtësinë me një telekomandë të përshtatshme. 

Më shumë
Detajet e produktit

Wellneo Energizer

Kur mosha kalon, bëhet më e vështirë të motivojmë veten për të lëvizur dhe për ta mbajtur trupin tonë të fortë dhe të lëvizshëm. Mungesa e lëvizjes është gjithashtu e lidhur me qarkullimin e dobët të gjakut në këmbët tona që mund të shkaktojë shqetësime të ndryshme të tjera. Wellneo Energizer është një zgjidhje e plotë për t'u kujdesur për këmbët tuaja edhe kur nuk jeni në gjendje të dilni dhe të jeni aktiv. Thjesht uleni, ndizni me telekomandë të përshtatshme dhe filloni me masazhin rinovues.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Mbani muskujt e këmbëve në formë

Wellneo Energizer rigjallëron dhe përmirëson qarkullimin e gjakut në këmbë, dhe ndihmon në tonifikimin e muskujve. Qetëson, rinon dhe forcon shputat dhe këmbët me teknologjinë e parë me vibrim dhe acupressure. Mund të ju ndihmojë në:

 • përmirësimin e qarkullimit të gjakut
 • tonifikon muskujt
 • qetëson dhimbjen dhe lehtëson stresin
 • përmirësoni shëndetin e përgjithshëm
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Programe të ndryshme që i përshtaten çdo kërkese

Masazhi intensiv me dridhje është rezultat i sistemit unik të lëkundjes që do të ndjeni në të gjithë këmbët, së bashku me masazhin special acupressure që synon pikat e presionit në këmbët tuaja. Kështu që thjesht uleni dhe zgjidhni nga dy programe të gjata 10 minutëshe, të cilat përbëhen nga një kombinim i masazhit të dridhjeve dhe akupresurës ose thjesht ndizni secilin prej tyre për 10 minuta relaks. Me telekomandën e përshtatshme, mund të ndryshoni shpejtësinë dhe kohëzgjatjen e secilit sesion pa shumë mundim.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Për femra dhe meshkuj të të gjitha moshave

Këmbë te lodhura, të fryra dhe të rënda tani do të jenë problemet e së kaluarës me Wellneo Energizer! Kjo pajisje revolucionare që siguron masazh dridhje rinovuese dhe forcuese është veçanërisht e përshtatshme për:

 • njerëzit që janë në këmbë ose ulur për një kohë të gjatë
 • njerëz që po ushtrojnë shumë dhe kanë këmbë të lodhura
 • personat në moshë që nuk janë aktive
 • njerëzit që kërkojnë një masazh intensiv për të relaksuar këmbët
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star