Nuk keni produkte në shportë

Provo

Masazhues me ngrohje Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Masazhuesi Wellneo 2 në 1 është produkti ideal i cili do t'ju duhet për të përballuar ditët e ftohta të dimrit. Pajisja fiket automatikisht pas 15 minutash. Masazhuesi Wellneo 2në1 do të:

 • Qetësimin e tensionit të muskujve
 • Stimuloj qarkullimin e gjakut
 • Relaksim të muskujve të tendosur
 • Lehtësojë dhimbjet e barkut
 • Lehtësoje dhimbjet e artritit
Masazhues me ngrohje Wellneo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Masazhuesi Wellneo 2 në 1 është produkti ideal i cili do t'ju duhet për të përballuar ditët e ftohta të dimrit. Pajisja fiket automatikisht pas 15 minutash. Masazhuesi Wellneo 2në1 do të:

 • Qetësimin e tensionit të muskujve
 • Stimuloj qarkullimin e gjakut
 • Relaksim të muskujve të tendosur
 • Lehtësojë dhimbjet e barkut
 • Lehtësoje dhimbjet e artritit
Më shumë
Detajet e produktit

Mposhtni mbrëmjet e ftohta të dimrit me masazhuesin me ngrohje Wellneo

Thuaj lamtumirë këmbëve të ftohta! Tani ju mund të mbani këmbët tuaja të ngrohta me Wellneo 2in1 Warm Massager, një ngrohje elektrike dhe pajisje ngrohjes që kthen mbrëmjet e ftohta në ato të ngrohta dhe komode.

Masazhuesi 2in1 është unik për shkak të pjesës së poshtme të ndashme që shndërrohet në një jastëk të ngrohtë masazhi. Pra, nëse doni të ngrohni shpinën ose stomakun thjesht hiqni pjesën e sipërme dhe do të keni një jastëk praktik i cili siguron që pjesët tuaja të trupit të marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin.

Jo më këmbë të ftohta!

Nëse jeni ulur duke lexuar një libër, duke shikuar televizor ose në një zyrë duke punuar në kompjuter, futini këmbët tuaja në në këtë pajisje komode dhe mbani këmët e ngrohta kur temperaturat bien gjatë dimrit.

Masazh vibruese për relaksim

Masazhuesit Wellneo gjithashtu ofron vibracion relaksues i cili butësisht masazhon këmbët tuaja të lodhura. Dy nivele të masazhit të vibrimit relaksues janë në dispozicion vetëm duke shtypur butonin.

Thjesht vendoseni në dysheme para karriges suaj, uluni, qetësohuni dhe vendosni këmbët tuaja brenda masazhuesit.

Jastëk masazhues, i butë

Hiqni pjesën e sipërme dhe merrni një jastëk super komod dhe të ngrohtë, i cili dhuron nxehtësi për shpinën, barkun, gjoksin ose çfarëdo pjesë të trupit tuaj që ka nevojë për pak ngrohtësi. Përdorni 2 nivele të intensitetit të masazhit rigjenerues për të relaksuar muskujt e qafës, shpinës ose këmbëve.

Metoda e shpejtë dhe efikase për lehtësimin e dhimbjeve në çdo pjesë të trupit tuaj.

Terapi e butë e ngrohjes për largimin e parehative

Ngrohtësia mund të lehtësojë disa lloje të parehative të trupit, ngurtësitë, dhimbjet, ndjeshmëritë, dhe gjithashtu të ndihmojë lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

Masazhuesi Wellneo 2in1 siguron një lehtësim efektiv, pa asnjë efekt anësor dhe mund t'ju ndihmojë të:

 • Lironi parehatitë në këmbë

 • Lironi tensionin e muskujve

 • Stimuloni qarkullimin e gjakut

 • Relaksim të muskujve të tendosur

 • Liron dhimbjet e barkut

 • Lehtësoni dhimbjet e artritit

Para aplikimit të nxehtësisë gjithmonë konsultohuni me mjekun tuaj.

Mbulesë antibakteriale e cila mund të lahet

Falë pëlhurës antibakteriale të mbushur në mbulesë, nuk ka erë të keqe! Është lehtësisht i lëvizshëm me zinxhir dhe madje mund të lahet në lavatriçe në 30°.

Ditët e ftohta të dimrit mund të vijnë: me ndihmën e pajisjes për ngrohje dhe relaksim të këmbëve, ju do të jeni imun ndaj temperaturave të ulëta dhe shpejt mund të ngrohni këmbët tuaja të ftohta pas ecjeve në temperatura të ulëta.

WELLNEO 2IN1 WARM MASSAGER

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star