Nuk keni produkte në shportë

Provo

Masazhues 3në1 Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-87%

Efektive dhe relaksuese, 3në1 masazhues me ngrohje me 2 shpejtësi për masazhim dhe lehtësim të këmbëve të lodhura dhe trupit. Ajo ofron 3 terapi në 1 – masazh me dridhje, terapi me ngrohje & masazhim me tapetin masazhues (teknika acupression) për më shumë relaksim. Lehtëson tensionin, parehatinë, dhimbjet dhe redukton stresin. Ndihmon në qarkullim më të mirë të gjakut dhe ju mban ngrohtë këmbët.

Masazhues 3në1 Wellneo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Efektive dhe relaksuese, 3në1 masazhues me ngrohje me 2 shpejtësi për masazhim dhe lehtësim të këmbëve të lodhura dhe trupit. Ajo ofron 3 terapi në 1 – masazh me dridhje, terapi me ngrohje & masazhim me tapetin masazhues (teknika acupression) për më shumë relaksim. Lehtëson tensionin, parehatinë, dhimbjet dhe redukton stresin. Ndihmon në qarkullim më të mirë të gjakut dhe ju mban ngrohtë këmbët.

Më shumë
Detajet e produktit

Mposhtni mbrëmjet e ftohta të dimrit me masazhuesin me ngrohje 3në1 Wellneo

Thuaj lamtumirë këmbëve të ftohta! Tani me masazhuesin elektrik me ngrohje Wellneo 3në1 mund të kaloni mbrëmje të qeta e komode në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Masazhuesi 3në1 është unik për shkak të pjesës së poshtme të ndashme që shndërrohet në një jastëk të ngrohtë masazhi. Pra, nëse doni të ngrohni shpinën ose barkun thjesht hiqni pjesën e sipërme dhe do të keni një jastëk praktik i cili siguron që pjesët tuaja të trupit të marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin.

Its soft and luxurious micro fiber fleece gives you snuggly, comforting warmth for your cold and aching feet or back.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Jo më këmbë të ftohta!

Nëse jeni ulur duke lexuar një libër, duke shikuar televizor ose në një zyrë duke punuar në kompjuter, futini këmbët tuaja në në këtë pajisje komode dhe mbani këmët e ngrohta kur temperaturat bien gjatë dimrit.

Masazh vibruese për relaksim

Masazhuesit Wellneo gjithashtu ofron një masazhim relaksues me dridhje për këmbët e lodhura. Dy nivele të masazhit të vibrimit relaksues janë në dispozicion vetëm duke shtypur butonin.

Thjesht vendoseni në dysheme para karriges suaj, uluni, qetësohuni dhe vendosni këmbët tuaja brenda masazhuesit.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Jastëk masazhues, i butë

Hiqni pjesën e sipërme dhe merrni një jastëk super komod dhe të ngrohtë, i cili dhuron nxehtësi për shpinën, barkun, gjoksin ose çfarëdo pjesë të trupit tuaj që ka nevojë për pak ngrohtësi. Përdorni 2 nivele të intensitetit të masazhit rigjenerues për të relaksuar muskujt e qafës, shpinës ose këmbëve.

Metoda e shpejtë dhe efikase për lehtësimin e dhimbjeve në çdo pjesë të trupit tuaj.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Ngjyra të reja terheqëse

Zgjidhni ndërmjet katër ngjyrave të cilat mund ti kombinoni edhe me dekorin e dhomës tuaj: blu për stilin modern, kafe klasike, e kuqe luksoze për atmosferën e Krishtlindjeve dhe gri elegante.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Masazhim i lehtë me ngrohje për qetësim dhe më shumë rehati

Nxehtësia qetëson disa lloje të ndryshme parehatish si: dhimbje mesi dhe shpinë, dhimbje muskujsh etj.

Masazhuesi me ngrohje Wellneo 3në1 ju ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve si me poshte dhe nuk ka efekte anesore:

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Relakson pothuajse të gjithë trupin

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ndihmon në qetësimin e shpinës

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Relakson këmbët e lodhura

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Masazhon kokën, qafën dhe shpatullat

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Qetëson

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Përmirëson qarkullimin e gjakut

Përpara se të aplikoni masazhimin relaksues me ngrohje konsultohuni me mjekun tuaj..

Tapeti Accupressure për një masazhim me intensiv

Bazuar në teknologjine Kineze acupressure, ky tapet ka formë të veçantë me pika të ngritura të cilat masazhojnë shputat dhe është i vendosur në brëndësi të masazhuesit. Ajo stimulon nje masazhim te lehte dhe lehteson dhimbjet e muskujve. Tapeti mund te hiqet, dhe masazhuesi mund te perdoret edhe pa ate.

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Mbulesë antibakteriale e cila mund të lahet

Materiali i mbulesës së saj është antibakterial, kështu nuk do të mbajë aroma të pakëndshme! Është me zinxhir dhe madje mund të lahet në lavatriçe.

Ditët e ftohta të dimrit mund të vijnë: me ndihmën e pajisjes për ngrohje dhe relaksim të këmbëve, ju do të jeni imun ndaj temperaturave të ulëta dhe shpejt mund të ngrohni këmbët tuaja të ftohta pas ecjeve në temperatura të ulëta.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia