Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Paisje fitnesi Liveactive Leg Magic X

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Ofron një stërvitje të thjeshtë dhe efektive të pjesës së poshtme të trupit duke mundësuar lëvizje anësore rrëshqitëse për të ndihmuar në forcimin dhe ndërtimin e muskujve të këmbëve. Karakterizohet me doreza të rregullueshme dhe me rezistencë shtesë falë teknologjisë së avancuar me spirale.

Paisje fitnesi Liveactive Leg Magic X

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ofron një stërvitje të thjeshtë dhe efektive të pjesës së poshtme të trupit duke mundësuar lëvizje anësore rrëshqitëse për të ndihmuar në forcimin dhe ndërtimin e muskujve të këmbëve. Karakterizohet me doreza të rregullueshme dhe me rezistencë shtesë falë teknologjisë së avancuar me spirale.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni fuqinë dhe stabilitetin tuaj me lehtësi

Leg Magic X ofron një stërvitje të përkryer për të rinjtë, si dhe për personat në moshë të cilët janë të shqetësuar për humbjen e lëvizshmërisë dhe pavarësisë.

Rritni aktivitetin e muskujve deri në 400% brënda 60 sekondave

Dhe ajo qe ju duhet të bëni eshte stervitje vetëm disa minuta me Leg Magic X dhe ju mund të rrisni aktivitetin e muskujve deri në 400% brenda vetëm 60 sekondave! Vetëm disa lëvizje sa herë që ju keni kohë është e gjitha që ju duhet për të rritur fuqinë e muskujve tuaj dhe për të përmirësuar lëvizshmërinë.

Kryeni stërvitjet tuaja të përditshme në komoditetin e shtëpisë tuaj

Nuk ka rëndësi nëse bie shi apo borë, ju lehtë mund të beni ushtrimet tuaja të përditshme në komoditetin e shtëpisë tuaj Leg Magic X është e sigurt, efektive dhe e lehtë për t'u përdorur. Leg Magic X i përshtatet në çdo hapësirë kështu që ju mund ta merrni atë edhe jashtë shtëpisë për tu stërvitur.

Rrëshqitëse të rehatshme me rezistencë shtesë falë teknologjisë së avancuar me spirale 

Karakterizohet me doreza të rregullueshme që të ju përshtatet juve më së miri. Gjithashtu teknologjia e avancuar me spirale mundëson që të ketë rezistencë shtësë keshtu duke ju mundësuar stërvitje sa më të rehatshme dhe efektive që nuk dëmton nyjet dhe muskujt tuaj.

Rrëshqitëset e rregullueshme limitojnë lëvizjet e tepërta për stërvitje të lehtë

Rrëshqitëset e rregullueshme kufizojnë lëvizjet tuaja për të siguruar një stërvitje të lehtë, më efektive që nuk tendos muskujt dhe nyjet tuaja.

Pajisjet për rritjen e lartesisë ndryshojnë intensitetin e stërvitjeve tuaja

Për të arritur rezultatet optimale gjatë stërvitjeve tuaja, rrëshqitëset e rregullueshme dhe pajisjet per rritjen e lartesisë të vendosura në rrëshqitëse ndryshojnë intensitetin e stërvitjeve tuaja përderisa ju përparoni nga niveli fillestar në atë të avancuar. 

Dizajnuar për rehati dhe lehtësi

Leg Magic X është dizajnuar për rehati dhe lehtësi. Dorezat e rregullueshme që karakterizohen me mbushje ektra të sfungjerit ofronjë rehati shtesë. Gjithashtu, pedalet e gjera të këmbëve shtesë oftojnë mbështetje edhe më të madhe. Leg Magic X karakterizohet me pjerrtësi prej 9 shkallë ku pesha e trupit krijon rezistencë e cila mundëson aktivizimin e muskujve  në pjesën e poshtme të trupit  dhe minimizon ndikimin në nyje, përderisa ju maksimizoni stërvitjen tuaj.

Rekomandohet për:

  • rekomandohet veçanërisht për personat në moshë të cilët janë të shqetësuar nga humbja e lëvizshmërisë dhe pavarësisë
  • e përkryer për cilindo që dëshiron një stërvitje të pjesës së poshtme të trupit
  • e përkryer për individët që duan të stërviten në komoditetin e shtëpisë së tyre
  • paisje e mrekullueshme e për të gjithë
Të dhëna teknike
Materiali Çelik, Plastik, sfyngjer, të tjera
Pesha 8,2 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë