Nuk keni produkte në shportë

Provo

Biçiklete Magnetike Gymbit Focus S1

Photo
Video

Mbani trupin në formë me biçikletën Magnetike në shtëpi!

 • 5 nivele fortësie
 • Nuk bën zhurmë
 • Ekrani kontrollon kohën, shpejtësinë, kaloritë dhe distancën
 • Shala përshtatet në dy drejtime
 • Rrotat ju ndihmojnë ta transportoni lehtësisht
Biçiklete Magnetike Gymbit Focus S1
29,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbani trupin në formë me biçikletën Magnetike në shtëpi!

 • 5 nivele fortësie
 • Nuk bën zhurmë
 • Ekrani kontrollon kohën, shpejtësinë, kaloritë dhe distancën
 • Shala përshtatet në dy drejtime
 • Rrotat ju ndihmojnë ta transportoni lehtësisht
Më shumë
Detajet e produktit

Ushtrime të shumëllojshme kardiovaskulare me biçikletën Gymbit Focus S1. Kjo biçikletë është e përshtatshme për fillestarët apo edhe për ata të cilët ushtrohen vazhdimisht dhe dëshirojnë të kene një trup perfekt.

Bicikleta GymBitFocus S1 ka 5 nivele të ndryshme rezistence të cilat kontrollohen në mënyrë manuale nepërmjet dorezës, dhe gjithashtu ka edhe pedale të cilat mund të përshaten me këmbët për tju ofruar më shumë qëndrueshmeri. Dhe falë ekranit të madhe elekronik ju mund të kontrolloni punën tuaj, shpejtësinë, distancën, të masni pulsin dhe të shikoni kaloritë e djegura (momentale dhe totale), një përmbledhje e punës tuaj dhe nivelit tuaj të fitnesit.

Informacione Teknike:

 • Përmasa: 93,5 x 45 x 124 cm
 • Matës për pulsin e dorës
 • shalë: e rregullueshme vertikalisht & horizontalisht
 • Ekran të madh LCD me një buton
 • Funkisonet e kompjuterit: skanon kohën, shpejtësinë, distancën, odometer, kaloritë dhe matës pulsi
 • disk rrotullues hekuri: 5kg
 • 5 nivele rezistence
 • me rrota
 • pesha maksimale e përdoruesit: 110 kg

 

Të dhëna teknike
Disku rrotullues 5 kg
Funksione Shtesë Me matës pulsi të integruar, shala e rregullueshme vertikalisht & horizontalisht
Pesha 22kg
Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg
Përmasat 93,5 x 45 x 124 cm
Rezistenca 5 levels
Rrota Transporti Po
Sistemi i frenimit magnetik
Trego Funksionet distanca, kaloritë, koha, odometër, pulsi, shpejtësia, skanimi

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star