Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për heqje kallosh Wellneo 5In1 Beauty Pro

Photo
Video
-60%

Koka zëvëndësuese për heqjen e kallove, një aksesorë për makinerinë Wellneo 5në1.

Aksesorë për heqje kallosh Wellneo 5In1 Beauty Pro

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 510 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Koka zëvëndësuese për heqjen e kallove, një aksesorë për makinerinë Wellneo 5në1.

Më shumë
Detajet e produktit

Reduktoni shancet per zhvillimin e infeksioneve bakteriale

Rruli pastrues i Wellneo 5në1 nuk do të lë të çara në lëkurën tuaj, dhe mundësia për zhvillimin e infeksioneve bateriale është shumë e ulët. Pra çfare prisni?

  • Tani mund të vishni sandale të hapura
  • Këmbët tuaja do të duken të buta dhe të shëndetshme
  • Redukton shancin e infeksioneve bakteriale

Portative dhe diskrete, përdoret kudo

Kokat zëvendesuese janë kompakte. Ato mund të vendosen në kuletën e tualetit, dhe mund ti merrni me vete kudo që ju të shkoni.

2 koka të ndryshme për pastrim

Seti është me 2 nivele të ndryshme fortësie për pastrimin e lëkurave të vdekura dhe për heqjen e lëkurave të trasha dhe të thata. Kjo do të thotë që ju lehtësisht dhe në mënyrë efektive do të kujdeseni që këmbët dhe thonjtë tuaj të jenë të butë e të shndritshëm.

WELLNEO 5IN1 BEAUTY PRO REPLACEMENT ROLLERS 2 PCS

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë