Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video
-60%

Hidhni hapa të sigurtë me atletet e reja & trendi Walkmaxx Comfort Leisure. Trendi nga jashtë dhe shumë të rehatshme nga brënda  – për t'ju dhënë më shumë rehati në çdo hap. Në çdo hap që hidhni ato ndihmojnë në rishpërndarjen e presionit që ushtrohet gjatë ecjes nga nyjet tek muskujt.

Të vetmet atlete Leisure në treg me shollë origjinale të harkuar Walkmaxx.

Atlete Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,796 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Hidhni hapa të sigurtë me atletet e reja & trendi Walkmaxx Comfort Leisure. Trendi nga jashtë dhe shumë të rehatshme nga brënda  – për t'ju dhënë më shumë rehati në çdo hap. Në çdo hap që hidhni ato ndihmojnë në rishpërndarjen e presionit që ushtrohet gjatë ecjes nga nyjet tek muskujt.

Të vetmet atlete Leisure në treg me shollë origjinale të harkuar Walkmaxx.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngjyra të reja trendi

Shikoni modelin më të shitur të vitit të kaluar dhe ngjyrat më trendi për femra dhe meshkuj.

Kliko këtu për më shumë ngjyra

Më shumë elegancë dhe rehati për këmbët

Walkmaxx Leisure Shoes kombinimi më tërheqës i dizajnit dhe ngjyrave pranverore dhe verore për femra dhe meshkuj. Sportive, por edhe elegante në të njejtën kohë do tju japin rehati dhe reduktojne lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

 • Sholla e harkuar i jep mbështetjen e duhur shputave, duke reduktuar presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe.
 • Materiali EVA në thembër lehtëson goditjet dhe ju nuk do të lodheni aspak.
 • Të reja, ngjyra tërheqëse të kombinueshme me çdo veshje.

Avantazhet e shollës së harkuar

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Lehtësi për tu veshur

  Përshtaten në mënyre perfekte me këmbën dhe vishen lehtësisht.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Plot stil dhe të përshtatshme për çdo rast

Atletet leisure nuk do te ikim asnjeherë nga moda. Mund ti vishni nëse jeni duke dal për ecje. Ato jane ideale nëse ju i mbani veshur atletet për një kohë të gjatë gjatë ditës. Të zakonshme, trendi dhe të rehatshme, të përshtatshme për tu veshur për çdo lloj rasti.

Rekomandim:

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes janë të përshtatshme për të gjithë ata që duan të kenë një trup në formë.

Ne jua rekomandojmë:

 • personave të cilët kalojnë shumë kohë pa i hequr këpucët, personave që ju enjten këmbët apo kanë dhimbje këmbësh
 • për personat që duan këpucë të rehatshme
 • për këdo që dëshiron të përjetojë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për këtë që dëshiron të parandalojë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojë qëndrimin dhe forcojë muskujt

 

Ngjyra të reja trendi

Shikoni modelin më të shitur të vitit të kaluar dhe ngjyrat më trendi për femra dhe meshkuj.

Kliko këtu për më shumë ngjyra

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme Canvas (pambuk), PU
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë, rubber foxing
Ngjyrat e disponueshme e bardhë, e kuqe, flori, silver

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star