Nuk keni produkte në shportë

Provo

Balerina Sportive 3.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video
-50%

Nëse dëshironi të keni shëndet të mire, ju duhet të vishni dhe të ecni me këpucë të rehatshme, ne ju rekomandojmë modelin më të ri të Balerinave Sportive Walkmaxx Comfort 3.0, zgjidhja perfekte për ju.

 • Pjesa e sipërme elastike, do ti shtoje rehatinë dhe ato do të kenë më shumë ajrosje.
 • Shtresa memory në brëndësi përmirëson rehatinë dhe shtypjen.
 • Sholla e harkuar lehtëson presionin ne nyje dhe në shputa dhe shpërndan presionin e ushtruar.
 • Gomë rezistente e cila është e fortë dhe nuk lejon rrëshkitjen.
Balerina Sportive 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nëse dëshironi të keni shëndet të mire, ju duhet të vishni dhe të ecni me këpucë të rehatshme, ne ju rekomandojmë modelin më të ri të Balerinave Sportive Walkmaxx Comfort 3.0, zgjidhja perfekte për ju.

 • Pjesa e sipërme elastike, do ti shtoje rehatinë dhe ato do të kenë më shumë ajrosje.
 • Shtresa memory në brëndësi përmirëson rehatinë dhe shtypjen.
 • Sholla e harkuar lehtëson presionin ne nyje dhe në shputa dhe shpërndan presionin e ushtruar.
 • Gomë rezistente e cila është e fortë dhe nuk lejon rrëshkitjen.
Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i ri dhe më shumë rehati

Ju prezantojmë me modelin më të ri dhe të përmirësuar të Balerinave Sportive Walkmaxx Comoft.

 • Pjesa e sipërme elastike, do ti shtojë rehatinë dhe ato do të kenë më shumë ajrosje.
 • Shtresa memory në brëndësi përmirëson rehatinë dhe shtypjen.
 • Sholla e harkuar lehtëson presionin ne nyje dhe në shputa dhe shpërndan presionin e ushtruar.
 • Gomë rezistente e cila është e fortë dhe nuk lejon rrëshkitjen.

Klikoni këtu për avantazhet e shollës së harkuar

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Lehtësi për tu veshur

  Përshtaten në mënyre perfekte me këmbën dhe vishen lehtësisht.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rekomandim:

Balerinat Comfort Sportive Walkmaxx jane të përshtatshme për të gjitha femrat që bëjnë një jetë aktive dhe duan të kenë një trup në formë.

Ne jua rekomandojmë:

 • personave të cilët kalojnë shumë kohë pa i hequr këpucët, personave që ju enjten këmbët apo kanë dhimbje këmbësh
 • për personat që duan këpucë të rehatshme
 • për këdo që dëshiron të përjetojë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për këtë që dëshiron të parandalojë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojë qëndrimin dhe forcojë muskujt
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU me vrima
Material: Sholla e brendshme materila memory, poliestër tekstil, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme blu, e zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star