Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo My Comfort Dormeo

Photo
Video

Gëzoni rehati dhe mbështetje të jashtëzakonshme me jastëkun e ri të butë dhe voluminoz Dormeo My Comfort. Mbushur me fibra të avancuara Wellsleep® për të siguruar mbështetjen e duhur për qafën, shpatullat dhe shpinën, pa dhimbje. I lehtë, I ajrosshëm dhe lahet për më shumë higjienë. Përmasa 50x60 cm, është krijuar për t'iu përshtatur të gjitha stileve të gjumit - përpara, mbrapa dhe anash.

Jastëk Dormeo My Comfort Dormeo
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Gëzoni rehati dhe mbështetje të jashtëzakonshme me jastëkun e ri të butë dhe voluminoz Dormeo My Comfort. Mbushur me fibra të avancuara Wellsleep® për të siguruar mbështetjen e duhur për qafën, shpatullat dhe shpinën, pa dhimbje. I lehtë, I ajrosshëm dhe lahet për më shumë higjienë. Përmasa 50x60 cm, është krijuar për t'iu përshtatur të gjitha stileve të gjumit - përpara, mbrapa dhe anash.

Më shumë
Detajet e produktit

Zëvendësoni jastëkun tuaj për një gjumë më të mirë gjatë natës

Ashtu si çarçafët edhe jastëkët duhet të zëvendësohen rregullisht për të mbajtur një mjedis të sigurt dhe higjenik gjumi. Një jastëk me cilësi të lartë jep disa vite përdorim të përditshëm, kështu që ia vlen të zgjidhni një që do të qëndrojë i freskët, i qendrueshem dhe i bukur për të fjetur natë pas nate, me komoditetin dhe vëmendjen ndaj detajeve që prisni nga Dormeo, ekspertët e gjumit.

Rëndësia e jastëkëve për një shtyllë kurrizore të shëndetshme

Një gjumë i plotë natën është i rëndësishëm për shëndetin mendor dhe fizik, por për të siguruar që të zgjoheni duke u ndjerë shkëlqyeshëm ju nevojitet sipërfaqja e duhur për të fjetur. Në kombinim me dyshekun dhe ristelat e duhura, zgjedhja e një jastëku të mirë është thelbësore për një qafë dhe shpinë më të shëndetshme. Me sasinë e duhur të mbështetjes për çdo stil gjumi - përpara, mbrapa dhe anash - Jastëku My Comfort mund të ndihmojë në arritjen e shtrirjes së saktë të shtyllës kurrizore, në mënyrë që të siguroheni që të zgjoheni të freskët dhe pa dhimbje.

Fibra memo elastike te avancuara Wellsleep®

Sekreti i komoditetit të pabesueshëm voluminoz të My Comfort Pillow është mbushja e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe të këndshme. Karakteristikat e shkëlqyera termike të fibrave, thithje minimale të lagështisë, ajrosjen, rezistencën ndaj njollave dhe mykut dhe i bëjnë ato ideale për tu përdorur në jastëk.

 

Një ambient më i shëndetshëm për të fjetur

Fijet e lehta dhe të ajrosshme në jastëk ju ndihmojnë të mbani të thatë gjatë gjithë natës, pa lagështi që mund të inkurajojë rritjen e baktereve të dëmshme dhe aromat e pakëndshme. Për higjienë dhe siguri shtesë, jastëku lahet plotësisht në 60 °C dhe thahet shpejt, me rekomandimin e larjes së rregullt për ta mbajtur jastëkun tuaj në gjendje të shkëlqyeshme.

 

Përmasë standarde

Jastëku është me madhësi 50x60cm, dhe përshtatet me të gjithë këllëfët e jastëkëve standart 50x70cm.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x60cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star