Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tapet Adaptive për tualet Dormeo

Photo
Video

Dilni nga banjo ose dushi dhe kaloni në ndjesinë e butë dhe të ngrohtë fale komoditetit që ju fal materiali memory. Tapeti reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke u derdhur në konturet e këmbëve tuaja dhe duke e bërë kohën e larjes më relaksuese. Sistemi AirX dhe trajtimi sipërfaqësor e mbajnë më të freskët për një kohë më të gjatë, anti-rrëshqitëse siguron sigurinë në përdorim.

Tapet Adaptive për tualet Dormeo
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dilni nga banjo ose dushi dhe kaloni në ndjesinë e butë dhe të ngrohtë fale komoditetit që ju fal materiali memory. Tapeti reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke u derdhur në konturet e këmbëve tuaja dhe duke e bërë kohën e larjes më relaksuese. Sistemi AirX dhe trajtimi sipërfaqësor e mbajnë më të freskët për një kohë më të gjatë, anti-rrëshqitëse siguron sigurinë në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë luks në tualetin tuaj

Trajtojeni veten dhe familjen me me shume luks edhe ne tualet, duke ecur dhe zhytur kembet ne rehatine dhe butesine qe ku tapet ju ofron. Beni kohen e dushit më relaksuese dhe sillni më shumë stil, rehati dhe siguri në shtëpinë tuaj.

Hapi drejt butësisë, sigurisë dhe ngrohtësisë

Një banjë ju merr nga uji i banjës ose dushit në pjesën e thatë të banjës. Ky tapet ju ndihmon në mbajtjen e dyshemesë të pastër, në tharjen e këmbëve dhe në ndalimin e rrëshqitjeve ose rrëzimeve të këqija nga pllakat e lagura. Tapeti Adaptive është krijuar posaçërisht për të tualetin dhe me katër mënyra për të shtuar komoditetin:

  • Pjesa bazë është 1,2 cm material memory. Reagon në mënyrë dinamike ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ndjekur konturet e këmbëve për t'ju dhënë mbështetjen e nevojshme për t'ju ndihmuar të relaksoheni dhe të çlodheni edhe më shumë sa herë që bëni banjë ose dush.
  • Materiali është i mbuluar me një leckë të butë, thithëse, me ndjesinë e një peshqiri që thahet shpejt dhe ka një trajtim ultra të freskët për të luftuar bakteret, mikrobet dhe aromat.
  • Pjesa e poshtme përmban sistemin AirX për një ajrosje të shtuar, për të ndihmuar në rezistencën ndaj mykut dhe për ta mbajtur dyshemenë tuaj të freskët dhe higjienike për më shumë kohë.
  • Banja është një nga dhomat më të rrezikshme në shtëpinë tuaj, dhe pjesa e poshtme e tapetit nuk rrëshket, e mban atë në vend dhe parandalon rrëshqitjet që mund të shkaktojnë aksidente dhe rënie.

Tre ngjyra, një dizajn i shkëlqyeshëm dhe pjesë e një koleksioni ekskluziv

Tapeti është me madhësi 50x70cm me një model delikat me shirita dhe të disponueshëm në tre ngjyra të freskëta që i përshtaten çdo banje: kafe, jeshile dhe bezhë. Pjesa e poshtme që nuk rrëshket e bën atë të përshtatshme për të gjitha dyshemetë, përfshirë ato me ngrohje.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% polyester, material memory
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star