Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Primavera Dormeo Primavera

Photo
Video
-50%

Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Seti i këllëfëve Primavera Dormeo Primavera

Nga Çmimi: 7,380 Lekë Deri në


Oferta: 3,690 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. Fibrat e Tencel® karakterizohen nga aftësia e përthithjes së lagështirës dhe rregullimin e temperaturës. Janë hypoalergjike që nënkupton se redukton rritjen e baktereve në mënyrë natyrale. 

Seti i disponueshëm në 2 përmasa:

  • këllëfi i jorganit 140 x 200 cm dhe këllëfi i jastëkut  50 x 70 cm
  • këllëfi i jorganit 200 x 220 cm dhe këllëfët e jastëkut 50 x 70 cm

2 ngjyra:

  • Blu
  • Gri
Të dhëna teknike
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star