Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti Delimano Family Magic Mix

Photo
Video
-71%

Një set unik për të pregatitur jo vetëm ëmbëlsira, por që mund të përdoret për të pregatitur një shumëllojshmëri gatimesh. Seti përfshin: tas çeliku 4 litra me kapak , 2 rende për të grirë, mikser dore, 2 kokat e çelikut për përzjerje, 2 forma 3D për biskota – pema për krishlindje dhe plaku i borës. Dhurata ideale.

Seti Delimano Family Magic Mix

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Një set unik për të pregatitur jo vetëm ëmbëlsira, por që mund të përdoret për të pregatitur një shumëllojshmëri gatimesh. Seti përfshin: tas çeliku 4 litra me kapak , 2 rende për të grirë, mikser dore, 2 kokat e çelikut për përzjerje, 2 forma 3D për biskota – pema për krishlindje dhe plaku i borës. Dhurata ideale.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti Magic Mix

Seti Magic Mix jo vetëm që do t'ju ndihmojë ju dhe familjarët tuaj të krijoni vakte magjike por gjithashtu është perfekte edhe kur vjen puna tek pastrimi dhe hapësira që do të zë në dollap - të gjithë pjesët e saj mund të vendosen brënda tasit i cili është shumë i përdorshëm në kuzhinë.

Gatuani, piqni, përzieni, servirni dhe shumë më tepër

Seti Delimano Family magic mix me 8 pjesë është perfekt dhe shumë i përdorshëm në kuzhinë. I përshtatshëm për guzhinierët me eksperience apo për fillestarët. Ideale për përdorim të përditshëm në kuzhinë.

 • Mikser dore me dy kokat e çelikut dhe me një fuqi deri në 150W ju ndihmon të përzieni të gjithë përbërësit deri në perfeksion. Ju mund të zgjidhni 1 nga 5 shpejtësitë për të realizuar në perfeksion recetën tuaj.

 • Tasi i inoksit me një kapacitet prej 4 litrash dhe me mbeshteteset e silikonit është perfekte për pregatitjen e brumit për ëmbëlsira.

 • 2 rendet e inoksit të cilat përshtaten me kapakun dhe ju mund të grini direkt në tas. Shumë të mprehta dhe rezistente, ideale për çokollatën, djathin, zarzavatet, frutat dhe shumë më tepër.

 • 2 forma të ndryshme 3D për ëmbëlsira (pema e Krishtlindjeve dhe plaku i borës) me të cilat do të surprizoni të ftuarit tuaj.

Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

TASI

 • Materiali: inox, silikon dhe plastik
 • Kapaciteti: 4 l
 • Rende me material inox
 • Diamteri i rendeve 12 cm secila
 • Lahet në pjatalarëse

MIKSER DORE

 • Fuqia: 150W, 220-240V~, 50/60Hz
 • Materiali i kokave miksuese çelik inox
 • Rrotullime për minutë (për nivel shpejtësie):
 • Shpejtësia 1: 1100±200 rpm
 • Shpejtësia 2: 1150±200rpm
 • Shpejtësia 3:1200±200 rpm
 • Shpejtësia 4:1230±200rpm
 • Shpejtësia 5: 1270±220 rpm
 • Niveli i zhurmës: < 85dB

FORMAT PER EMBELSIRA 3D:

 • Pema e krishtlindjeve: 6x5x2,0 cm
 • Plaku i dëborës: 6x4,5x2,0 cm
 • Materiali inox

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

4,5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jona

www.topshop.al

05/01/2018

Fantastik
Fantastik jam shume e kenaqur qe e kam kete produkt. Gjate festave me ka lehtesuar shume punen. Do tja rekomandoja te gjitha amvisave

Ana

www.topshop.al

13/12/2017

Paisje fantastike, mund ta perdor shume lehte
Paisje fantastike, mund ta perdor shume lehte

Močiutė

www.delimano.lt

22/04/2018

Neblogas
Puikus indas, bet dangtis neužsispaudžia, taip, kad taškymosi nepavyks išvengti:). Gal todėl, kad pirkau per išpardavimą...

Olta

www.delimano.al

15/11/2017

E perkryer
Sapo e bleva eshte shum e mire dhe praktike

Produktet 4