Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Set kuzhine 3 në 1 Delimano Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Joy Hand Blender, gjithçka që ju duhet për të pregatitur sa më shpejt vaktet tuaja - blender, grirëse dhe përzjerëse. Ju mund të përzieni dhe bluani ushqimin direkt në tenxhere, ose mund të përdorni gotën e gjatë me kapacitet 700ml e cila është e përfshirë në këtë set apo tasin për grirje. Thika çeliku dhe fuqi 600W. Shpjetësi fikse ose e rregullueshme në varësi të përbërësve që do të gatuani.

Set kuzhine 3 në 1 Delimano Joy
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Joy Hand Blender, gjithçka që ju duhet për të pregatitur sa më shpejt vaktet tuaja - blender, grirëse dhe përzjerëse. Ju mund të përzieni dhe bluani ushqimin direkt në tenxhere, ose mund të përdorni gotën e gjatë me kapacitet 700ml e cila është e përfshirë në këtë set apo tasin për grirje. Thika çeliku dhe fuqi 600W. Shpjetësi fikse ose e rregullueshme në varësi të përbërësve që do të gatuani.

Më shumë
Detajet e produktit

Një pajisje e vogël e cila nuk zë hapësirë në kuzhinë

Thjeshtë vendosni boshtin e blenderit për të përzier, coptuar, rrahur, bluar, për të bërë purë direkt në enë, gotën apo tenxheren tuaj, në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë dhe nuk do të bëni shumë rrëmujë në kuzhinë. Pasi të keni përfunduar, pastrojeni me ujë të bollshëm. Delimano Joy Hand Blendër kombinon 3 pajisje në 1 të vetme. Grirëse për perimet, blender për supa të shijshme dhe kremoze dhe mikser i cili është fantastik për pregatitjen e ëmbëlsirave.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Blender

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Grirëse

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Mikser

Blender – 5 karakteristika që e bëjnë perfekt

 • Bosht i gjatë i cili mund të përdoret direkt në tenxhere
 • Kokë e madhë për përzjerje e cila parandalon spërkatjen
 • E thjeshtë dhe e lehtë në përdorim
 • Mund të lahet edhe në lavastovilje
 • Forma e tij e harkuar ju lejon të përzieni jo vetëm rreth e rrotull por edhe lart dhe poshtë
 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Për përzjerjen e supave të ndryshme

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Për përzjerjen e ëmbëlsirave apo vakteve kremoze të ftohta

Grirëse - deri në grimcat më të imta

Vendosni pajisjen bazë ne tasin i cili përdoret për grirje dhe shndërrojeni atë në një grirëse elektrike. Ju lehtësisht mund të rregulloni shpejtësinë/fuqinë e grirjes dhe të coptoni ose grini deri në grimcat më të imta. Tasi i grirëses mund të lahet edhe në lavastovilje, tasi në pjesën e poshtme të tij ka edhe një bazament i cili nuk lejon rrëshkitjen dhe në brëndësi ka shkallë matëse që ju ndihmon të shikoni sasinë e përbërësve që keni grirë.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Coptoni/Grini arrat

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Grini erëzat

Përzjerës elektrik

Nje aksesorë i cili përdoret për të rrahur ose përzier kremra të ndryshëm që ju duhen për pregatitjen e vakteve të shijshme. Me një motorr me fuqi 600W dhe me 2 funksione shpejtësie fikse ose variabël, është perfekte për përzjerjen e miellit, vezëve apo edhe për brumin e hollë të krepave.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Krem

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Beshamel

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • 2 shpejtësi: 1 fikse + 1 e ndryshueshme
 • 220-240V
 • Fuqia: 600W
 • Kapaciteti i gotës për përzjerje: 700 ml
 • Kapaciteti i grirëses: 500 ml
 • Thika të mprehta çeliku
 • Zhurma më pak se 85db
 • Nga 6.500-13.500 ±20% rrotullime për minutë
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 2 shpejtësi: 1 fikse + 1 e ndryshueshme; Fuqia: 600W; Kapaciteti i gotës për përzjerje: 700 ml

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë