Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mprehës thikash Delimano Astoria

Photo
Video
-50%

Mprehësi i thikave për të gjitha llojet e thikave dhe gërshëreve të kuzhinës. Tani të gjitha thikat do të jenë të mprehta dhe gati për tu përdorur.

Mprehës thikash Delimano Astoria

Çmimi: 1.790 Lekë


Oferta: 895 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mprehësi i thikave për të gjitha llojet e thikave dhe gërshëreve të kuzhinës. Tani të gjitha thikat do të jenë të mprehta dhe gati për tu përdorur.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesori i duhur për çdo kuzhinë, praktik dhe i sigurtë!

Mprehësi i thikave për të gjitha llojet e thikave dhe gërshëreve të kuzhinës. Tani të gjitha thikat do të jenë të mprehta dhe gati për tu përdorur.

E përshtatshme për:

 • mprehjen e llojeve të ndryshme të thikave të çelikut dhe gërshërëve të kuzhinës 
 • ata të cilët gatuajnë shpesh - mprehja e thikave ju kursen kohë
 • dhuratë ideale - e përdorshme në çdo shtëpi

Avantazhet:

 • aksesor elegant
 • e lehtë në përdorim
 • dizajn modern
 • dorezë të gjatë ergonomike
 • e lehtë në peshë
 • material çelik
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali çelik inoks

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star