Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Makinë rroje Kleen Kut Top Shop

Photo
Video
-40%

Me makina e rrojes Kleen Kut pas rruajtjes lëkura juaj do të jetë e butë pamvarësisht nëse jeni duke u rruajtur në të thatë apo në të njomë. Kleen Kut 3në1 përfshin:

 • Makinë rroje
 • Shkurtues qimesh
 • Pastrues qimesh
 • Punon në të thatë dhe të njomë

 

Makinë rroje Kleen Kut Top Shop

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me makina e rrojes Kleen Kut pas rruajtjes lëkura juaj do të jetë e butë pamvarësisht nëse jeni duke u rruajtur në të thatë apo në të njomë. Kleen Kut 3në1 përfshin:

 • Makinë rroje
 • Shkurtues qimesh
 • Pastrues qimesh
 • Punon në të thatë dhe të njomë

 

Më shumë
Detajet e produktit

Makinë rroje me bateri 3në1 në të thatë & në të njomë

Tani nuk keni pse të shqetësoheni, falë makinës së rrojes e cila nuk do të dëmtojë lëkurën. Me makina e rrojes Kleen Kut pas rruajtjes lëkura juaj do të jetë e butë pamvarësisht nëse jeni duke u rruajtur në të thatë apo në të njomë.

Paisja mund të përdoret me xhel ose me shkumë rroje, nëse ju dëshironi mund ta përdorni edhe në të thatë dhe më pas mund të bëni larjen e fytyrës.

Sistemi i thikës së dyfishtë e cila ndjek formën e fytyrës

Makina e rrojes Kleen Kut me sistemin e thikës së dyfisht lehtësisht heq qimet nën nivelin e lëkurës.

Plus fleta mbrojtëse prej titaniumi parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve në brëndësi.

Ndryshoni pamjen me lehtësi

Me makinën e rrojes Kleen Kut ju gjithashtu do të keni mundësinë edhe të shkurtoni mustaqët,  mjekrën dhe barsetat.

Makina e rrojes Kleen Kut gjithashtu ka edhe gomën e butë e cila do të japi ndjesinë e masazhimit të lëkurës.

2 DHURATA: Shkurtues qimesh për hundën & veshët + Shkurtues qimesh për flokët & vetullat

 1. Makina e rrojes Kleen Kut përfshin shkrutuesin e qimeve të hundës dhe veshëve.
 2. Dhurata e dytë është shkurtuesi i qimeve për vetullat dhe flokt dhe ju do të keni një pamje të rregull pa asnjë kosto ekstra.

Përdoret për tu rruajtur, shkurtuar dhe rregulluar qimet:

 • Vetullat

 • Mjekrrën

 • Veshët

 • Hundën

Funskionon pa kabëll dhe me bateri

Makina e rrojes Kleen Kut punon me bateri. Ajo është pa kabëll kështu ju mund ta përdorni kudo, pa pasur nevojë për të kërkuar për priza gjatë gjithë kohës.

Është perfekte për tu përdorur në shtëpi apo kur jeni me pushime. Është e vogël dhe kompakte kështu do të zërë shumë pak vënd në çantën e tualetit.

Me makinën e rrojes Kleen Kut wet & Dry ju do të dukeni gjithmonë të rregullt dhe bukur.

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1x Makinë rroje Kut wet & dry Gold
 • 1x Shkurtues qimesh
 • 1x Flete titaniumi
 • 1x Furcë pastrimi
 • 1x Manual përodirmi

DHURATË

 • 1x Shkurtuesi i qimeve
 • 1x Pastruesi i qimeve të veshit & hundës

Baterite nuk jane të përfshira

 • Makina e rrojes Kleen Kut wet&dry Gold punon me 2 bateria AA – të cilat nuk janë të përshira 
 • Shkurtuesi i qimeve punon me 1 bateri AAA  – e cila nuk është e përfshirë
 • Pastruesi i qimeve të veshit & hundës punon me 1 bateri AA –  e cila nuk është e përfshirë
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 2 bateri AA dhe 1 bateri AAA (nuk përfshihen)

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Niku

www.topshop.al

30/10/2017

Super
Jam shume i kenaqur, eshte fantastik

Produktet 1