Nuk keni produkte në shportë

Provo

Makinë qepëse Fast Sew

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Makinë qepëse Fast Sew e cila punon me bateri, është e vogël dhe shumë praktike në përdorim. Mund të përdoret për çdo lloj materiali. Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi.

Makinë qepëse Fast Sew
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Makinë qepëse Fast Sew e cila punon me bateri, është e vogël dhe shumë praktike në përdorim. Mund të përdoret për çdo lloj materiali. Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Makinë Qepëse Fast Sew

Pantallonat tuaj të preferuar janë grisur? Xhaketa, jastëku apo çanta e shpinës kanë nevojë për tu qepur? Duhet ti hidhni pasi shërbimi i rrobaqepsisë është i kushtueshëm dhe ju merr shumë kohë?

Ruani rrobat tuaja dhe kurseni para – duke përdorur makinën qepse Fast Sew, një pajisje kompakte e cila mund të bëjë pothuajse gjithçka që bën një makinë qepse e madhe e madje pa pasur fare eksperiencë në qepje.

Fast Sew

Pajisje dore, pa kabëll & për çdo lloj materiali

Makina qepëse Fast Sew është kompakte dhe punon thjeshtë duke shtypur një buton. Nuk ju duhet eksperiencë në këtë fushë - thjeshtë ndizni pajisje dhe filloni të riparoni bluzën tuaj ajo do të duket si e re në vetëm pak minuta. Edhe pse e vogël, ajo mund të menaxhojë çdo lloj materiali të cilat ne mund të përdorim në përditshmërinë tonë.

Rroba

 • Fast Sew

  Xhins i hollë

 • Fast Sew

  Këmishë

 • Fast Sew

  Tyl

 • Fast Sew

  Rroba fëmijësh

Materiale të ndryshme

 • Fast Sew

  Perde

 • Fast Sew

  Mbulesë tavoline

 • Fast Sew

  Jorgan

 • Fast Sew

  Jastëk

Materiale të tjera

 • Fast Sew

  Çantë

 • Fast Sew

  Tendë

 • Fast Sew

  Apo çdo lloj gjëje që ju mund të krijoni sipas dëshirës tuaj

 • Fast Sew

  Kadife/Velvet

Mund të qepni edhe rrobat që i keni veshur

Makina qepëse është shumë e lehtë dhe e thjeshtë në përdorim, kështu ju mund ta përdorni për të rregulluar edhe rrobat që i keni veshur dhe kanë nevojë për tu rregulluar.

Në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë, veçanërsisht nëse shikoni që diçka nuk shkon në momentin e fundit që jeni duke u bërë gati për të dalë nga shtëpia. Thjeshtë ndizni pajisjen dhe filloni të riparoni, do të shikoni sesi Fast Sew do ta kthej atë sërisht në gjëndje më të mirë.

Fast Sew

Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi

Çdo shtëpi duhet të ketë këtë pajisje fantastike. Është një pajisje e vogël dhe nuk do të zë shumë hapësirë në shtëpinë tuaj. Punon me bateri dhe mund ta merrni me vete kudo.

Fast Sew është perfekte për këdo, madje edhe për ata të cilet nuk kanë fare eksperiencë në qepje.

Fast Sew

Në paketim përfshihet:

 • 1x makinë qepëse Fast Sew
 • 2x bobina me pe
 • 1x gjilpëre ekstra
 • 1x aksesorë ndihmës për të futur perin në gjilpëre
 • 1x zgjatues për pe
 • 1x manual përdorimi

Produkti punon me 4 bateri AA (të cilat nuk janë të përfshira).

Fast Sew
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Punon me 4 bateri AA (nuk përfshihen në paketim)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star