Nuk keni produkte në shportë

Provo

Makina e policisë Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-50%

Makina e policise ka 5 drita LED dhe është transparente, kur lëviz në pistë duket sikur jeni në një garë të vërtetë. Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës. Merr pjesë në lojë, dhe kompleto pistën magjike me aksesorët shtesë.

Makina e policisë Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1.390 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Makina e policise ka 5 drita LED dhe është transparente, kur lëviz në pistë duket sikur jeni në një garë të vërtetë. Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës. Merr pjesë në lojë, dhe kompleto pistën magjike me aksesorët shtesë.

Më shumë
Detajet e produktit

Patrulloni rrugën me makinën e Policisë Magic track!

Kapni kriminelet dhe hajdutët duke patrulluar me makinë e policisë në Pistën Magjike. Thirrja erdhi, tani është koha për të filluar punën! Shtypni butonin sipër për ta aktivizuar makinën dhe ndiqni kriminelet!

Orë kënaqësie për të gjithë familjen

Makina shumengjyreshe te cilat te motivojne per te kijuar situata te ndryshme loje: kapni kriminelet ose ndihmoni makinat e bllokuara ne rruge.

Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës dhe hapet me ndihmën e një kaçavide të vogël -  bateritë e saj nuk kanë si të humbasin.

Shikoni aksesorët e tjerë, tani e gjithë familja mund të marri pjesë në lojë.

Aksesorë të tjerë:

 • Pista dhe makina magjike

  E përbëre nga 220 pjesë të cilat bashkohen lehtësisht, makina e kuqe dhe fleta me ikona dhe medalje ngjitese.

  Më shumë
 • Makina Blu

  Jeni gati per te filluar garen? Merrni makinen blu, transparente dhe me 5 drita LED.

  Më shumë
 • Aksesori X

  Bëjeni pistën më të gjatë dhe me tërheqëse me aksesorin X dhe pjesën shtesë e cila ka një gjatësi 3.3m.

  Më shumë
Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Makina punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen në paketim)
 • Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
 • Materiali: plastik
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3 bateri AAA (nuk përfshihen); Mbi 3 Vjeç
Materiali plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star