Nuk keni produkte në shportë

Provo

Makina Blu Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-80%

Makina ka 5 drita LED dhe është transparente, kur lëviz në pistë duket sikur jeni në një garë të vërtetë. Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës. Merr pjesë në lojë, dhe kompleto pistën magjike me aksesorët shtesë.

Makina Blu Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 278 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Makina ka 5 drita LED dhe është transparente, kur lëviz në pistë duket sikur jeni në një garë të vërtetë. Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës. Merr pjesë në lojë, dhe kompleto pistën magjike me aksesorët shtesë.

Më shumë
Detajet e produktit

Filloni garën me makinën Blu!

Kush do të fitojë garën? Zbulojeni me makinën blu, një aksesorë për lojën më të famshme, Magic track!

Makina ka 5 drita LED dhe është transparente, kur lëviz në pistë duket sikur jeni në një garë të vërtetë. Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës dhe hapet me ndihmën e një kaçavide të vogël -  bateritë e saj nuk kanë si të humbasin.

Garoni me shokun tuaj të ngushtë!

Kur pista është e montuar është momenti për të filluar garën! Njëri mund të garojë me makinën e kuqe dhe tjetri me makinën blu - pra kush do të fitojë çmimin e madh?

Shikoni aksesorët e tjerë, tani e gjithë familja mund të marri pjesë në lojë.

Aksesorë të tjerë:

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

  • Makina punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen në paketim)
  • Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
  • Materiali: plastik
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3 bateri AAA (nuk përfshihen); Mbi 3 Vjeç
Materiali plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star