Nuk keni produkte në shportë

Provo

Magic Pad - Stilolapsa rezervë Top Shop

Photo
Video
-94%

Stilolapsa neoni, aksesore shtese per tabelen magjike magic pad. Ky set aksesoresh përfshin 6 stilolapsa neon që marrin deri në 8 efekte ngjyrash.

Magic Pad - Stilolapsa rezervë Top Shop

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 100 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Stilolapsa neoni, aksesore shtese per tabelen magjike magic pad. Ky set aksesoresh përfshin 6 stilolapsa neon që marrin deri në 8 efekte ngjyrash.

Më shumë
Detajet e produktit

Më shumë stilolapsa më shumë kreativitet

Ju tashmë e dini sesi tabela magjike ndihmon në zhvillimin e imagjinatës së fëmijës tuaj dhe në aftësinë për të mësuar gjëra të reja. Tani, ju mund te zhvilloni akoma edhe më shumë imagjinaten e tyre duke i shtuar setit magic pad edhe aksesorët shtesë që janë këto 6 stilolapsa neoni.

Aksesorë shtesë të domosdoshëm

Të përshtatshme për fëmije mbi moshën 3 vjeçare, ky set aksesoresh përfshin 6 stilolapsa neon që marrin deri në 8 efekte ngjyrash. Me materiale jo-toksike, stilolapsat e njëanshem mund të përdoren për të shkruajtur në tabelën magjike. 

Më shumë ngjyra!

Gjithëmonë është mirë të keni një plan të dytë kur bëhet fjalë për dëshirat e fëmijeve. Nëse një nga stilolapsat që vjen me setin mund të përfundojë ose mund t'ju humbi, nuk keni pse të shqetësoheni pasi mund të përfitoni këtë set me 6 stilolapsa rezerve.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia