Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Lopatë Ergonomike Top Shop

Photo
Video

Lopata Ergonomike është një lopatë e re, gjeniale me shumë qëllime, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe të gjitha llojet e punëve. Tani e tutje bujqësia, kopshtaria, apo edhe pastrimi i borës në shtëpi do të jetë diçka që do të keni kënaqesi ta bëni!

Lopatë Ergonomike Top Shop
0 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Lopata Ergonomike është një lopatë e re, gjeniale me shumë qëllime, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe të gjitha llojet e punëve. Tani e tutje bujqësia, kopshtaria, apo edhe pastrimi i borës në shtëpi do të jetë diçka që do të keni kënaqesi ta bëni!

Më shumë
Detajet e produktit

Më pak presion në shpinë dhe muskuj

Patenta inovative e kësaj lopate unike i jep asaj shumë përparësi funksionale:

  • Doreza e dizajnuar ergonomikisht do të zvogëlojë në mënyrë drastike përkuljen gjatë punës e cila do të ndikojë pozitivisht në muskujt e shpinës dhe shtyllen kurrizore.
  • Doreza e kontrollit e përkulur mundëson perdorim efektiv të lopatës.
  • Për shkak të gjeometrisë inovative, lopata nuk do të rrokulliset kur të ngarkohet.
  • Shiriti është i veshur me material termo për t'ju dhënë një kontroll të mirë dhe të sigurt.
  • Kornizë alumini e lehtë në peshë por e fortë - peshon vetëm 1,5 kg!
  • Baza e lopates e përforcuar i drejton materialet e ngarkuara drejt qendrës e cila mundëson një ngarkesë më të madhe dhe më të ekuilibruar.
  • Lopata Ergonomike është krijuar për të mbajtur peshen më të rëndë në kushte ekstreme.

Lopata Ergonomike është prodhuar me materialet më të mira miqësore për mjedisin dhe për shkak të modelit të tij të lehtë bën një zgjedhje perfekte për çdo person.

Të dhëna teknike
Materiali Alumin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia