Nuk keni produkte në shportë

Provo

Loja me 31 pjese Top Shop Magformers

Photo
Video

Magformers me 31 pjesë me këtë lojë fëmijët do të zhvillojnë imagjinatën dhe do të mësojnë format e ndryshme gjeometrike. Mund të krijojnë një shumëllojshmëri objektesh falë pjesëve të vogla magnetike Neodymium, mageneti më i fortë në planet! Dhurojini fëmijëve kënaqësi me këtë lojë fantastike.

Loja me 31 pjese Top Shop Magformers
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Magformers me 31 pjesë me këtë lojë fëmijët do të zhvillojnë imagjinatën dhe do të mësojnë format e ndryshme gjeometrike. Mund të krijojnë një shumëllojshmëri objektesh falë pjesëve të vogla magnetike Neodymium, mageneti më i fortë në planet! Dhurojini fëmijëve kënaqësi me këtë lojë fantastike.

Më shumë
Detajet e produktit

Një lodër që çdo fëmijë dhe prind dëshiron të ketë

Dëshironi ti dhuroni fëmijes tuaj një lojë shumëfunksionale nga e cila nuk do të mërzitet asnjëherë? Një lojë e cila do ti ndihmojë të zhvillojnë imagjinatën dhe krijueshmërine dhe në të njëjtën kohë do ti mësojë format gjeometrike dhe modelin 3D?

Ju prezantojmë Magformers me 31 pjesë. Me këtë lojë ata mund të ndërtojnë botën e tyre sipas imagjinatës. Jepni mundësi të pafundme për të krijuar forma dhe objekte të ndryshme sipas dëshirës së tyre.

Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set

Loja fantastike me 31 pjesë

Loja Magformers me 31 pjesë do të zgjoje imagjinatën e femijës tuaj dhe në të njëjtën kohë ato do të mësojnë edhe format gjeometrike duke luajtur.

Tani mësimi do të jetë edhe më argëtues falë formave dhe ngjyrave që kjo loje ka.

Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set

Me ndihmën e magnetëve të fortë, fëmijët mund të krijojnë çdo gjë

Duke përdorur 29 forma të ndryshme magnetike me ngjyra dhe dy rrotat, fëmijët mund të krijojnë pothuajse gjithçka që dëshirojnë dhe mendojnë, në këtë mënyrë forcojnë aftësitë e tyre gjatë krijimit. Fale magnetëve Neodymium, magneti më i fortë në planet, gjithcka që ju duhet të bëni është të bashkoni pjesët sëbashku - kjo është e gjitha!

Të gjitha pjesët janë me ngjyra dhe fëmijet do të dashurohen me to! Fëmijët tuaj mund të zhvillojnë imagjinatën dhe të krijojnë forma të ndyrshme - ndërtesa, makina apo objekte të ndryshme sipas dëshirës së tyre.

 • Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set
 • Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set
 • Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set
 • Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set

E sigurte për fëmijët dhe pa kimikate të dëmshme

Loja Magformers me 31 pjesë është pa BPA dhe me material plastik shumë cilësore. Lodra është e sigurtë për fëmijet, dhe nuk ka asnjë kimikat të dëmshëm, plus është shumë rezistente.

Për më shumë mbrojtje, të gjitha cepat e saj janë të buta dhe të lëmuara, kështu femija juaj mund të luaj i sigurtë. Gjithashtu seti është i lehtë dhe praktik, dhe fëmijët mund ta marrin me vete kudo.!

Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • 18 forma katrore
 • 8 forma trekendshe
 • 2 forma trapezoid
 • 1 forme drejtekendshe
 • 2 rrota
 • Manuali
Top Shop Magformers 31pcs Cruiser Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia