Nuk keni produkte në shportë

Provo

Llampa portative me ngjyra Top Shop Handy Lux Colors

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Ndiçoni edhe cepat më të errët me 4 llampat LED. Thjeshtë vendosni bateritë, vareni kudo që ju dëshironi, tërhiqni litarin dhe shijoni një atmosferë romantike. 

Llampa portative me ngjyra Top Shop Handy Lux Colors

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndiçoni edhe cepat më të errët me 4 llampat LED. Thjeshtë vendosni bateritë, vareni kudo që ju dëshironi, tërhiqni litarin dhe shijoni një atmosferë romantike. 

Më shumë
Detajet e produktit

Ndiçoni edhe cepat më të errët me 4 llampat LED

Keni vënde të errëta në shtëpi pa energji, si bodrume, garazhd apo ndonjë cep të vogël të errët që ka nevojë për më shumë dritë? Apo dëshironi një zgjidhje të thjeshtë dhe të shpejtë për tendën e vogël apo tarracën?

Ju prezantojmë Handy Lux Colors, llapat LED portative të cilat mund ti merni me vete kudo. Thjeshtë vendosini bateri, tërhiqni litarin dhe shikoni sesi ato ndriçojnë në errësirë, ose jepini më shumë atmosfere festës tuaj.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Përdoren për shtëpi, në natyrë - pothuajse kudo!

Ato janë shumë të lehta, nuk thyhen, dhe nuk përcjellin nxehtësi, mund të përdoren kudo - në shtëpi, grazhd, në kopësht, në çdo vënd që ju dëshironi të keni më shumë dritë.

 • Handy Lux Colors

  Party

 • Handy Lux Colors

  Kopësht

 • Handy Lux Colors

  Dollape

 • Handy Lux Colors

  Si dritë nate

 • Handy Lux Colors

  Kamping

 • Handy Lux Colors

  Papfingo

 • Handy Lux Colors

  Bodrum

 • Handy Lux Colors

  Garazhd

Punojnë me bateri

Këto llampa do të tërheqin vëmëndjen e të gjithëve, pasi kane një dizajn unik dhe të këndshëm. Në paketim përfishen 4 llampa me litar të cilat jane me ngjyra të ndryshme.

Thjesht ngeceni llampën në një vënd, tërhiqni litarin dhe ajo do të ndriçoje ambjentin dhe do ti dhurojë më shumë atmosfere.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Llampa nuk përcjell nxehtësi në prekje

Llampat janë perfekte dhe të sigurta pasi ato nuk përcjellin nxehtësi pamvarësisht orëve të punës. Edhe pas 24 orë pune të vazhdueshme ato nuk do të nxehen.

Kjo i bën këto llampa perfekte edhe për fëmijet, pra ato mund ti përdorin pa asnjë problem, pasi janë shumë të sigurta.

Handy Lux Colors

Çdo llampë ka një litar 1 metër të gjatë

Çdo llampë është e shoqëruar me litarin e saj i cili është në të njëjtën ngjyrë.

Çdo litar është 1 metër i gjatë kështu ju mund ta varni në pemë, tavan, tendë apo mund ta lini kudo që ju dëshironi.

120 orë ndriçim i pandërprere

1 set baterish do t'ju dhurojë më shume se 120 orë ndriçim.

Top Shop Handy Lux Colors janë rezistente ndaj spërkatjeve, kështu nuk keni pse të shqetësoheni nëse ju bie ndonjë pikë ujë mbi të.

Handy Lux Colors
Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Gjatësia e litarit: 100cm
 • Madhësia e llampës: 14cm
 • Çdo llampë punon me bateri 3xAAA (nuk përfshihen në paketim)
 • Pesha e çdo llampe 45,2g (pa bateri)
 • Në paketim përfshihen 4 llampa: e verdhë, portokalli, rozë dhe jeshile
Handy Lux Colors
Të dhëna teknike
Add Info String length: 100 cm
Pesha 45,2 g (without batteries)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star