Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Litar 2në1 Memove Wellneo

Photo
Video

Nëse keni zgjedhur të ndërtoni forcën tuaj, litari i kapërcimit të peshës MeMove duhet të jetë aksesori juaj i ardhshëm për pajisjet e fitnesit në shtëpi. Ky litar është ai që keni kërkuar nëse dëshironi të digjni një numër të konsiderueshëm kalorish.

Litar 2në1 Memove Wellneo
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Nëse keni zgjedhur të ndërtoni forcën tuaj, litari i kapërcimit të peshës MeMove duhet të jetë aksesori juaj i ardhshëm për pajisjet e fitnesit në shtëpi. Ky litar është ai që keni kërkuar nëse dëshironi të digjni një numër të konsiderueshëm kalorish.

Më shumë
Detajet e produktit

Litari MeMove është i shkëlqyeshme për qëndrueshmërinë kardio-respiratore.

  1. Pse të zgjidhni litarin me peshë MeMove?

Ju do të përfitoni plotësisht nga ushtrimet me litarin MeMove. Rrotullimi i ngadalshëm për shkak të peshës në litar siguron një kohë të duhur kërcimi dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit tuaj të drejtë.

  1. Dizajni i Litarit të Kërcimit me Pesha MeMove

Ky litar është bërë nga doreza tekstili najloni, kabëll çeliku e veshur me PVC pa ngatërrime. Rregulluesi i gjatësisë së litarit brenda secilës dorezë lejon që litari të rregullohet shpejt në gjatësinë ose lartësinë tuaj të dëshiruar. Kompakt, dhe i lehtë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë