Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shirit për kyçin e dorës

Photo
Video
-75%

Shiriti magnetik për kycin e dorës redukton dhimbjet e kyçeve, shumë praktik, me një përdorim të thjeshtë, të efektshëm dhe komod. Reduktojnë dhimbjet, ul enjtjet, mbështet nyjet, lehtësojnë lëvizjet, përdoren për çdo masë.

Shirit për kyçin e dorës

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Shiriti magnetik për kycin e dorës redukton dhimbjet e kyçeve, shumë praktik, me një përdorim të thjeshtë, të efektshëm dhe komod. Reduktojnë dhimbjet, ul enjtjet, mbështet nyjet, lehtësojnë lëvizjet, përdoren për çdo masë.

Më shumë
Detajet e produktit

Lehtësoni dhimbjet me shiritin magnetik Levine

Shiriti magnetik Dr. Levine, zgjidhja më e mirë për të lehtësuar dhimbjet e kyçeve . Shiriti magnetik Dr. Levine ju ndihmon në lëvizjen sa më lirshëm gjatë ditës , ajo lehtëson dhimbjet tuaja muskulare dhe është shumë komforte për tu mbajtur veshur.

Gjithashtu ju kursen para për ilace të shtrenjta dhe për operacione të panevojshme.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Reduktojnë dhimbjet
 • Ulin enjtjet
 • Mbështet nyjet
 • Lehtësojnë lëvizjet
 • Përdoren për çdo masë

Tiparet e produktit

 • Shiriti përshtatet me lehtësi me çdo masë.
 • Është komforte për tu mbajtur veshur dhe nuk duket aspak kështu që askush nuk do e kuptojë që e keni vendosur.
 • Përdoret me lehtesi. Mjafton ta vendosni ne pozicionin korrekt dhe magnetet fillojnë punën.

Problemet që zgjidh ky produkt:

 • Problemet me dhimbjen e kyceve të dorës.
 • Dhimbje muskulare të sforcove gjatë punës apo aktivitetit tuaj.
 • Kursim parash për ilace dhe operacione të panevojshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia