Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shirit për gjurin

Photo
Video
-50%

Shiriti magnetik që redukton dhimbjet e gjunjëve, shumë praktik, me një përdorim të thjeshtë, të efektshëm dhe komod.

 • Reduktojnë dhimbjet
 • Ulin enjtjet
 • Mbështet nyjet
 • Lehtësojnë lëvizjet
 • Përdoren për çdo masë
Shirit për gjurin

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Shiriti magnetik që redukton dhimbjet e gjunjëve, shumë praktik, me një përdorim të thjeshtë, të efektshëm dhe komod.

 • Reduktojnë dhimbjet
 • Ulin enjtjet
 • Mbështet nyjet
 • Lehtësojnë lëvizjet
 • Përdoren për çdo masë
Më shumë
Detajet e produktit

Lehtësoni dhimbjet me shiritin magnetik Levine

Shiriti magnetik Dr. Levine, zgjidhja me e mire per te lehtesuar dhimbjet e trupit. Shiriti magnetik Dr. Levine ju ndihmon ne levizjen sa me te lirshme gjate dites dhe gjate aktiviteteve tuaja, ajo lehteson dhimbjet tuaja muskulare dhe eshte shume komfort per tu mbajtur veshur. Gjithashtu ju kursen para per ilace te shtrenjta dhe per operacione te panevojshme.

Shiriti magnetik që redukton dhimbjet e gjunjëve, shumë praktik, me një përdorim të thjeshtë, të efektshëm dhe komod.

 • Reduktojnë dhimbjet
 • Ulin enjtjet
 • Mbështet nyjet
 • Lehtësojnë lëvizjet
 • Përdoren për çdo masë

LEVINES KNEE STRAP

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Shiriti i pershatet me lehtesi cdo mase.
 • Eshte komfort per tu mbajtur veshur dhe nuk duket aspak kështu qe askush nuk do e kuptoje qe e keni vendosur.
 • Përdoret me lehtesi.
 • Mjafton ta vendosni ne pozicionin korrekt dhe magnetet fillojne punen

Rekomandohet për:

 • Persoant qe merren me aktivitet sportive si basketball, tennis, futboll etj
 • personat qe bejne vrap
 • personat qe bejne ecje
 • personat me probleme te gjurit

Problemet që zgjidh ky produkt

 • Problemet me dhimbjen e gjurit dhe te kyceve te dores.
 • Dhimbje muskulare te sforcove gjate punes apo aktivitetit tuaj.
 • Kursim parash per ilace dhe operacione te panevojshme.

Manual Përdorimi

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Indrit

www.delimano.al

01/06/2015

Produkt i Shkelqyer(Shume i mire)
E kam perdorur kete produkt dhe eshte fantastike dhe super me kete cmim qe ka ,t'i lehteson dhimbjet e gjurit !

Produktet 1