Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Lecka me mikrofibër 6 copë

Photo
Video
Ky set përmban 6 lecka 100% mikrofibër, të cilat mund t’i përdorni për raste të ndryshme pastrimi. Mikrofibra e tërheqë pluhurin si magnet, ju do të mund të pastroni më shpejt dhe në mënyrë efektive. Në set përfshihen 6 lecka në ngjyra të ndryshme, secila me madhësi 30x30cm dhe peshë 30gr.
Lecka me mikrofibër 6 copë
990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Ky set përmban 6 lecka 100% mikrofibër, të cilat mund t’i përdorni për raste të ndryshme pastrimi. Mikrofibra e tërheqë pluhurin si magnet, ju do të mund të pastroni më shpejt dhe në mënyrë efektive. Në set përfshihen 6 lecka në ngjyra të ndryshme, secila me madhësi 30x30cm dhe peshë 30gr.
Më shumë
Detajet e produktit

Lecka që e tërheqin pluhurin si magnet

Kur vjen puna për të pastruar shtëpinë, leckat me mikrofibër janë gjithmonë një zgjidhje e duhur. Ju mund t’i përdorni për të pastruar pluhurin nga mobiljet, për të fshirë dritaret, për të hequr njollat më të forta në qelq, për të pastruar makinën, banjon dhe jo vetëm.

Leckat me mikrofibër mund të përdoren të thata ose për më shumë fuqi pastrimi, mund t’i lagni me ujë, dezinfektues apo ndonjë detergjent tjetër.

Seti ka gjashtë lecka në ngjyra të ndryshme. Secila leckë ka madhësi 30x30cm dhe peshë 20gr.

Lecka mikrofibre për pastrim 6 copë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë