Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Byzylyk kundër mushkonjave Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Byzylyk kundër mushkonjave përdor një teknologji të avancuar për largimin e insekteve dhe ju jep mundësi të kaloni më shumë kohë në natyrë pa bezdisjen e tyre.

Ajo ju mbron, ndërsa ju jeni për peshkim, kamping, shëtitje, vrapim, në lëvizje ose vetëm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandën tuaj.

Byzylyk kundër mushkonjave Top Shop
990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Byzylyk kundër mushkonjave përdor një teknologji të avancuar për largimin e insekteve dhe ju jep mundësi të kaloni më shumë kohë në natyrë pa bezdisjen e tyre.

Ajo ju mbron, ndërsa ju jeni për peshkim, kamping, shëtitje, vrapim, në lëvizje ose vetëm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandën tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

E sigurtë për familjen dhe kafshët shtëpiake

Byzylyk kundër mushkonjave përdor një teknologji të avancuar për largimin e insekteve dhe ju jep mundësi të kaloni më shumë kohë në natyrë pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndërsa ju jeni për peshkim, kamping, shëtitje, vrapim, në lëvizje ose vetëm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandën tuaj.

Është një paisje e vogël dhe e levizshme. Ju mund ta mbani atë në dorën tuaj dhe do të jeni të mbrojtur nga të gjitha insektet.

ULTRASONIC MOSQUITO REPELLER

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • e përkryer për peshkim, kamping, shëtitje, vrapim, si dhe kur jeni duke pushuar në oborrin apo verandën tuaj,
 • madhësia e vogël dhe e përshtatshme,
 • ju mund ta vendosni atë në dore apo kyçin e këmbës - kështu që ju i keni duart e lira,
 • Ka frekuencë të lartë, pa zhurmë
 • Nuk konsumon shumë bateri,
 • ECO miqësore - nuk ka kimikate, nuk ka erë, nuk është e rrezikshme për njerëzit dhe kafshët,
 • mbrapa ka një pllakë metalike qe mund të kapet në xhepin tuaj,
 • llambë të vogël që t'ju ndriçojë rrugën gjatë natës.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star