Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Mikser dore me mbajtëse

Photo
Video
-40%
Përgatisni brumin shpejt dhe pa mundim, falë këtij mikseri praktik! Ka fuqi 300W, 5 nivele të shpejtësisë, funksionin turbo, 2 aksesorë për përzierjen e kremit dhe 2 për brum. Po ashtu, është i pajisur me një mbajtëse, në të cilën mund të vendosni mikserin dhe aksesorët. Materiali: çelik inox dhe plastikë.
Mikser dore me mbajtëse

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Përgatisni brumin shpejt dhe pa mundim, falë këtij mikseri praktik! Ka fuqi 300W, 5 nivele të shpejtësisë, funksionin turbo, 2 aksesorë për përzierjen e kremit dhe 2 për brum. Po ashtu, është i pajisur me një mbajtëse, në të cilën mund të vendosni mikserin dhe aksesorët. Materiali: çelik inox dhe plastikë.
Më shumë
Detajet e produktit

Praktik, i fuqishëm dhe elegant

Ky mikser funksional do ta bëjë më të lehtë përgatitjen e ëmblësirave. Motor me fuqi 300W, pesë shpejtësi dhe funksionin turbo, që t’ju ndihmojë të arrini kremin e përsosur shpejt dhe pa mundim. Butonat e shpejtësisë janë të vendosur në dorezën e mikserit, në mënyrë që të operoni më lehtë me një dorë.

Mikseri është i pajisur me katër akesorë, dy prej tyre të dizajnuar për të përzier vezë dhe krem. Kurse dy aksesorët e tjerët janë për të përzier brum.

Mikser dore me mbajtëse

Mbajtëse praktike, për një kuzhinë më të organizuar

Mikseri vjen me një mbajtëse, e dizajnuar për të mbajtur aksesorët dhe mikserin, dhe ta mbani kuzhinën më të organizuar gjatë apo edhe pas gatimit.

Pasi të keni mbaruar punë, mund t’i hiqni aksesorët me prekjen e një butoni.

Mikser dore me mbajtëse

Karakteristikat e produktit

  • Materiali: plastikë dhe çelik inox
  • Fuqia: 300W
  • 220-240 V, 50/60 Hz
  • 5 shpejtësi + funksioni turbo
  • Në set përfshihen 4 aksesorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë