Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Prerëse Brava Spring Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Delimano Brava Spring Slicer kërkon pak kohë, përpjekje dhe aftësi për të prerë frutat dhe perimet. E bën punën tuaj më të shpejtë, të thjeshtë dhe të sigurt për përgatitjen e të gjithë përbërësve që ju nevojiten për ushqime të shëndetshme dhe të shijshme. Me shumë cilësi dhe një dizajn të lehtë për t'u përdorur, e lehtë për tu pastruar dhe për tu ruajtur. Tabaka mbledhëse e përfshirë në set.

Prerëse Brava Spring Delimano

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Delimano Brava Spring Slicer kërkon pak kohë, përpjekje dhe aftësi për të prerë frutat dhe perimet. E bën punën tuaj më të shpejtë, të thjeshtë dhe të sigurt për përgatitjen e të gjithë përbërësve që ju nevojiten për ushqime të shëndetshme dhe të shijshme. Me shumë cilësi dhe një dizajn të lehtë për t'u përdorur, e lehtë për tu pastruar dhe për tu ruajtur. Tabaka mbledhëse e përfshirë në set.

Më shumë
Detajet e produktit

Sillni cilësinë e prerjes së një restoranti në kuzhinën tuaj

Harrojeni telashet e thikave dhe tavolinave të prerjes, pasi mekanizmi unik i këtij mjeti të dobishëm të gatimit automatikisht do të presë frutat dhe perimet në çdo shtypje. Dizajni i tij i zgjuar nënkupton më shumë siguri dhe më pak rrëmujë në kuzhinë, të gjitha në një njësi të lehta për tu pastruar, të lehta për tu ruajtur.

Përdorim i thjeshtë

Me 40 cilësime të trashësisë që variojnë nga 0,2 deri në 8,0 mm dhe dy stile të ndryshme prerjeje, prerësi ju jep dhjetra mënyra për të përgatitur përbërës për sallata të shpejta dhe të shijshme, pjata frutash, supa, patate të skuqura, zierje dhe më shumë. Përdorni kontrollet e thjeshta për të ndryshuar cilësimet dhe me çdo shtypje do të ktheni përbërësit tuaj në:

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Në feta

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Kubike

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Julienne

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Shkopa

Shkathtësia është emri i saj i mesëm

Kaloni më pak kohë duke prerë në kuzhinë dhe më shumë kohë duke shijuar vakte të freskëta, të shëndetshme dhe të shijshme me Delimano Brava Spring Slicer. Përfitimet e aksesorit elegant mbi metodat e tjera të prerjes përfshijnë:

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Sistemi me tre tehe - nuk ka nevojë të ndryshoni thikat pasi ato janë të ndërtuara dhe i përshtaten shumë stileve të prerjes

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Rregulloni me lehtësi trashësinë nga 0,5 mm - 8 mm dhe zgjidhni stilin julienne ose prerje

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Teknologjia unike e pranverës e bën çdo punë prerje krejtësisht të lehtë

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Grykë XXL & shtytës sigurie për mbrojtje shtesë

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Përfshihet kontejner i përshtatshëm për mbledhjen

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Doreza e shtytjes bllokohet kur paloset ose nuk përdoret për siguri shtesë

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Pastrohet lehtë - nën ujin e rubinetit me furçë t ose në pjatalarëse.

 • Delimano Brava Spring Slicer

  Paloset dhe mund ta ruani kudo

Ky set përfshin:

 1. Baza e palosshme me sistemin e tehut adaptiv të trefishtë dhe dorezën shtytëse
 2. Tabaka për mbledhjen
 3. Shtytësi i sigurisë
 4. Gryke XXL
 5. Furça pastruese
1
2
3
4
5
Delimano Brava Spring Slicer

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë