Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Blender

Photo
Video
-38%
Blender me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime të tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe koktejle për miqt. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe pjesa e poshtme me sipërfaqe që nuk rrëshket.
FRESKO XHEPAT - KAP OFERTAT! TELEFONO TANI DHE PËRFITO OFERTËN MË TË MIRË 044514400.
Blender

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 4,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Blender me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime të tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe koktejle për miqt. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe pjesa e poshtme me sipërfaqe që nuk rrëshket.
Më shumë
Detajet e produktit

Shijshëm dhe shëndetshëm, me prekjen e një butoni

Zgjidhni fruta apo perime, shtoni dhe përbërësit e preferuar dhe krijoni një smoothie plot vitamina! Por ky blender praktik dhe elegant do t’ju shërbejë edhe për raste të tjera: ju mund të përgatisni salca, lëngje, ushqim për bebe, masa për akullore apo për supë, milkshake, brum per krepa dhe plot receta të tjera!

Ju mund të përgatisni edhe koktejle të freskëta, falë funksionit për thërrmimin e akullit.

Gota 1.5 l (me shkallë matëse) dhe katër tehe të mprehta do t’ju mundësojnë të përgatisni receta të shijshme dhe të shëndetshme, me prekjen e një butoni!

Blender 600W

Pastrimi më i lehtë se kurrë

Thënë shkurt, ky blender vetë-pastrohet, duke ua bërë jetën edhe më të lehtë.

Mbushni gotën me pak ujë të ftohtë ose të vakët, shtoni pak detergjet, përziejni dhe pastaj shpërlajeni. Lini gotën të thahet mirë para përdorimit tjetër.

Blender 600W

Karakteristikat e produktit

  • Materiali: qelq dhe plastikë
  • Fuqia: 600W
  • Gotë 1.5l, me qelq të fortë
  • Katër tehe të mprehta
  • Dy shpejtësi + funksioni turbo
  • Funksioni për thërrmimin e akullit
  • Dizajn elegant dhe praktik
  • Fund me sipërfaqe anti-rrëshqitëse
Blender 600W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star