Nuk keni produkte në shportë

Provo

Korrigjuesi i nyjeve të këmbës Wellneo

Photo
Video
-80%

Një mënyrë efektive dhe pa kimikate e cila ju ndihmon për drejtimin e nyjve tek gishtat e mëdhenj të këmbëve. Një set i përbërë nga 4 pjesë, përdoret ditën dhe natën. Pëmasë universale, e lehtë për tu përdorur dhe e rehatshme. Ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve dhe një pozicion sa më korrekt të gishtit të madh të këmbëve.

Korrigjuesi i nyjeve të këmbës Wellneo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 590 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një mënyrë efektive dhe pa kimikate e cila ju ndihmon për drejtimin e nyjve tek gishtat e mëdhenj të këmbëve. Një set i përbërë nga 4 pjesë, përdoret ditën dhe natën. Pëmasë universale, e lehtë për tu përdorur dhe e rehatshme. Ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve dhe një pozicion sa më korrekt të gishtit të madh të këmbëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje efiçente për nyjen e gishtit të këmbës

Nëse edhe ju jeni një nga ata persona të cilët kanë probleme me kyçin e këmbës, nuk na duhet t'jua shpjegojmë se çfarë është dhe se sa e dhimbshe është, pasi ju e dini shumë mirë! Për t'ju ofruar një zgjidhje efiçente dhe të rehatshme ne kemi krijuar korrektuesin e nyjes për gishtin e këmbës - një zgjidhje praktike për ditën dhe natën për të shpëtuar prej tyre.

Wellneo Bunion Corrector

Pse krijohen këto nyje?

Nyjet janë një rezultat i deformimit të kockës së gishtit të madh të këmbës dhe krijimi i tyre ekzaktësisht është i paqartë. Megjithatë, kjo gjë mund të jetë e trashëguar pra gjenetike, si pasojë e dëmtimit të ligamentit, nyje fleksible dhe masë e ulët muskulare, e madje edhe nga këpucë të cilat mund të jenë të parehatshme, sidomos ato me taka të lartë. Hapi i parë është të vishni këpucë sa me të rehatshme, dhe hapi i dytë është të provoni këtë produkt fantastik nga Welleno.

Wellneo Bunion Corrector

Si të shpëtoni nga nyjet?

Këshillat më të zakonshme janë që të vishni këpucë të rehatshme, por kjo nuk është një zgjidhje për këtë problem. Nëse ju nuk tregoni kujdesin e duhur rreth nyjeve, ju mund të shkoni edhe drejt operaicionit. Korrektuesi Wellneo për nyjet e këmbëve mund të parandaloje dhe ndihmojë në lehtësimin e dhimbjeve dhe ndihmon gishtin e madh të kthehet në pozion korrekt.

  • Wellneo Bunion Corrector
  • Wellneo Bunion Corrector
  • Wellneo Bunion Corrector

Një zgjidhje e plotë për nyjet e gishtave të këmbës

Ky set është i përbërë nga 4 pjesë, një set i plotë për të dyja këmbët për ditën dhe natën. Shirtat e ditës janë me material silikon dhe mund të përdoren gjatë gjithë ditës, edhe kur keni veshur kepucë. Duke ndarë kontaktin direkt me këpucën, për të reduktuar presionin dhe fërkimin dhe lehtësuar dhimjet dhe parehatinë. 

  • Wellneo Bunion Corrector
  • Wellneo Bunion Corrector
  • Wellneo Bunion Corrector

Përdoret ditën dhe natën

Shiriti i natës është pak më i fortë dhe ndihmon në drejtimin e gishtit të madh të këmbës gjatë natës. Të gjitha pjesët janë universale, kështu përshtaten me çdo lloj këmbe - thjeshtë vendoseni dhe përshtateni mirë rreth gishtit të madh. Ju mund ta përdorni gjatë gjithë ditës dhe natës dhe të lehtësoni dhimbjet në mënyrë krejtësisht natyrale dhe pa përdorur asnjë kimikat.

Wellneo Bunion Corrector

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia