Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kokë fshese për Magic Mop Top Shop

Photo
Video
-80%
Kokë fshese për Magic Mop Top Shop

Çmimi: 490 Lekë


Oferta: 98 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Detajet e produktit

Koka e fshesës për Magic Mop do të ndryshojë mënyrën tuaj të pastrimit përgjithmonë! Ajo e bën ciklin e pastimit të përsosur duke ju shkurtuar kohën e pastrimit dhe ju kursen përpjekje, kohë dhe para.

Supër absorbuese, kjo leckë absorbon më shumë lagështi sesa leckat tradicionale. Rrotullimi 360° ju lejon për të pastruar çdo cep të shtëpisë. Ju jo vetëm që do të pastroni pluhurin por me kokën e fshesës Magic Mop do të jeni në gjëndje për të pastruar lëngjet e derdhura në vetëm pak sekonda.

Koka e fshesës për Magic Mop është e përkryer për pastrimin e çdo dyshemeje - ju mund ta përdorni atë për pastrimin e mermerëve, pllakave, parketeve, xhamave apo edhe dritareve, makinave, mobiljeve dhe shumë më tepër.

Koka e fshesës për Magic Mop nuk lë asgjë pas por shëndërrin çdo sipërfaqe! 

MAGIC MOP ADDITIONAL MOP HEAD 1 PC

Informacione Shtesë
 • Sistem i përsosur pastrimi.
 • Ju kursen përpjekje, kohë dhe para.
 • Pastron në të lagësht dhe të thatë.
 • Absorbon më tepër lagështi sesa leckat tradicionale.
 • Koka e leckës rrotullohet 360°.
 • Pastron çdo cep të shtëpisë suaj.
 • Pastroni lëngjet e derdhura vetëm në disa sekonda.
 • Nuk është më e nevojshme të prekni leckën e pisët apo ujin.
 • Perfekte për pastrimin e çdo dyshemeje.
 • Mund të përdoret për të pastruar dritare, makina, mobilje.
 • E lehtë në përdorim.

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia