Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Karrige Kopshtarie Top Shop

Photo
Video

Kjo karrige kopshtarie me ndenjëse të butë dhe e lehtë është e përkryer për të gjitha punët që bëni në kopshtin tuaj. Parandalon tendosjen serioze të gjunjëve dhe nyjeve. Gjithashtu, ka 2 doreza anësore për t'ju ndihmuar të ngriheni pasi të keni mbaruar punën në kopshtin tuaj. Mund ta ktheni edhe për ta përdorur si një karrige të rehatshme.

Karrige Kopshtarie Top Shop
3,690 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të porositet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Kjo karrige kopshtarie me ndenjëse të butë dhe e lehtë është e përkryer për të gjitha punët që bëni në kopshtin tuaj. Parandalon tendosjen serioze të gjunjëve dhe nyjeve. Gjithashtu, ka 2 doreza anësore për t'ju ndihmuar të ngriheni pasi të keni mbaruar punën në kopshtin tuaj. Mund ta ktheni edhe për ta përdorur si një karrige të rehatshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Kopshtarë ose dashamirës të natyrës, kjo është për ju

Pavarësisht se sa e doni atë, puna në kopsht nuk është një punë e lehtë. Shpesh herë pas një dite të gjatë pune në kopësht ndjeni shqetësime dhe parehati në trupin tuaj.

Sidoqoftë, me karrigen e kopshtarisë do të jeni në gjendje të kujdeseni për bimët tuaja dhe të kryeni të gjitha detyrat e kopshtit sa më të qetë të jetë e mundur. Ju madje do të jeni në gjendje të uleni dhe të bëni një pushim pa u shqetësuar se do të rrëzoheni sepse është shumë e qëndrueshme.

Pse çdo kopshtar ka nevojë për këtë karrige

Nëse kaloni shumë kohë duke u marrë me kopshtari, ju ndoshta jeni përballur me dhimbjet e shpinës ose ndjenjën e pakëndshme në nyjet tuaja. Por nuk ka pse të jetë kështu. Karrigia e re e kopshtarisë do ta bëjë përsëri punët e kopshtarisë një kënaqësi.

 • Gardening Chair

  Ajo do të mbrojë gjunjët tuaj, sepse është me jastëk të butë.

 • Gardening Chair

  Dorezat anësore të përshtatshme do t'ju ndihmojnë të ngriheni me lehtësi.

 • Gardening Chair

  Mund ta ktheni për ta shndërruar në një stol të rehatshëm.

 • Gardening Chair

  E lehtë në peshë dhe e palosshme.

E domosdoshme për kopshtin tuaj

Karrigia e kopshtarisë është karrigia më praktike, e qëndrueshme dhe e rehatshme që do ta bëjë kopshtarinë tuaj plotësisht pa probleme. Duke qenë ei lehtë dhe ei palosshme, është gjithashtu e përsosur të merrni me vete në kampingun tuaj të ardhshëm ose në aventurën e peshkimit.

Mund ta përdorni edhe për punët e shtëpisë - arrini në raftet më të larta, ndërroni llambën ose hiqni perdet pa asnjë problem. Çfarëdo aktiviteti që të filloni, ndërtimi i qëndrueshëm dhe i fortë prej çeliku do të mbetet i qëndrueshëm.

Gardening Chair Gardening Chair Gardening Chair Gardening Chair Gardening Chair Gardening Chair Gardening Chair

Mënyra të ndryshme të përdorimit

 • Gardening Chair
  1. Për të punuar tokën
 • Gardening Chair
  2. Për tu ulur
 • Gardening Chair
  3. Për të qëndruar mbi të
Informacione Shtesë

8 Steps to start your own Garden

Gardening Chair
 1. Choose the correct location
  Choose a location that has plenty of sun, space and close a water source.
 2. Decide on the vegetables
  Decide what to plant based on your space and the dimension of the grown plant. If you have an urban terrace garden you may want to restrict yourself to the base vegetables like carrots, cucumbers, peppers or beans.
 3. Prepare the soil
  Mix the soil with natural fertilizers. For the small gardens you can purchase in bulk from different suppliers.
 4. Check planting dates
  Each veggie has different growing conditions and ripening cycles, so you may want to check the dates on the package so you can plant them each depending on their season cycle.
 5. Plant the seeds
  Plant the seeds to the depth and spacing directions you can find on the package.
 6. Add water
  After planting, carefully water them to keep the soil moist.
 7. Keep the weeds out
  Watering the soil constantly may activate the growing of other herbs that can suffocate your veggie. Thus, it’s recommended you verify the growing weeds and extract them from the soil in order for your veggie to grow healthy.
 8. Harvest what you have planted
  Your harvest is ready to pick when the veggies are tender. Pick them only for using immediately afterwards. Enjoy your meal with natural and delicious veggies made by you!

Gardening on the terrace

Gardening Chair

The question that bothers many of us these days is how useful it is to spend the free time that, by force of circumstances, we have in abundance. People who live in houses spend a lot of time arranging yards and gardens, which is very useful.

The concept of the garden on the terrace has largely come to life in urban areas. Just imagine drinking coffee on your balcony surrounded by flowers, basil, oregano, arugula, cherry tomatoes. The biggest advantage of growing vegetables on the terrace or balcony is that the garden is at your fingertips and it is easy to set aside at least half an hour for plants every day.

In addition to having great fun, it is important to note that using organic seeds and soil directly affects the quality of your diet, in addition, the taste of food produced with your own hands cannot be compared with the taste of vegetables bought in the supermarket.

That is why Delimano recommends that you use part of your free time for gardening, and in addition, he recommends a Gardening chair that will allow you to do the job without pain in your knees and back.

How to make homemade fertilizer?

Eliminate kitchen waste from your kitchen. Better said - recycle it & prepare kitchen compost out if it! Quickly prepare nutrition – full shake for your soil and get the best out of your garden! How? Just finely chop your kitchen waste in the chopper and the ˝shake˝ is done!

Use in kitchen compost:

 • Fruit & veggie scraps
 • Leaves
 • Eggshells
 • Corn cobs
 • Chicken manure
 • Coffee grounds

Never use in kitchen compost:

 • Meat
 • Bones
 • Fish scraps
 • Diseased plants
 • Fruit peels
Gardening Chair

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë