Nuk keni produkte në shportë

Provo

Karikues Baterish + 4 bateri

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Seti për karikimin e baterive përmban një karikues për 4 bateri të rikarikueshme (AA, AAA ose 9V) plus 2 bateri AA dhe 2 bateri AAA. Mbrojte polariteti e dyfishtë, mbrojte nga mbi karikimi, dritë treguese dhe monitories temperature, të gjitha këto karakteristika e bejnë të sigurtë dhe të thjeshtë në përdorim.

Karikues Baterish + 4 bateri

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 747 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti për karikimin e baterive përmban një karikues për 4 bateri të rikarikueshme (AA, AAA ose 9V) plus 2 bateri AA dhe 2 bateri AAA. Mbrojte polariteti e dyfishtë, mbrojte nga mbi karikimi, dritë treguese dhe monitories temperature, të gjitha këto karakteristika e bejnë të sigurtë dhe të thjeshtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Karikoni bateritë shpejtë, në mënyrë të sigurtë dhe efiçente

Seti Rovus për karikimin e baterive ju lejon të karikoni bateritë sa herë që ju dëshironi pa shpenzuar para shtesë dhe ju jep mundësi gjthashtu të kontribuoni në ruajtjen e mjedisit. Karikoni bateritë sa herë të dëshironi dhe kurdo që ju keni nevojë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star