Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Pasqyrë dhe kamera HD për makinë Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-93%
Kamera fiksohet në pasqyrën ekzistuese të makinës dhe regjistron çdo gjë që ndodh në rrugë.
 • Mund të bëni Foto dhe Video
 • Regjistron deri në 14 orë
 • Karte memorie 8GB e përfshirë
 • Regjistron Datën dhe orën
 • Përfshin bateri të rikarikueshme
 • Përshin karikues makine

 

Pasqyrë dhe kamera HD për makinë Top Shop

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 1,020 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Kamera fiksohet në pasqyrën ekzistuese të makinës dhe regjistron çdo gjë që ndodh në rrugë.
 • Mund të bëni Foto dhe Video
 • Regjistron deri në 14 orë
 • Karte memorie 8GB e përfshirë
 • Regjistron Datën dhe orën
 • Përfshin bateri të rikarikueshme
 • Përshin karikues makine

 

Më shumë
Detajet e produktit

Tani ju mund të keni prova të pakundërshtueshme të ngjarjeve në rrugë

Jeni të përfshirë në një aksident me makinë dhe nuk keni prova për të vërtetuar që nuk jeni ju fajtori? Shofer të pakujdesshëm ka kudo, dhe aksidentet rrugore janë shtuar kohët e fundit, dhe gjithmonë e më shumë është e vështirë për të përcaktuar se kush e ka fajin.

Tani mbroni veten dhe filmoni momentin me kamerën HD, e cila montohet në pasqyrën e makinës.

Vendose dhe harroje që është aty!

Kamera pasyrë HD me një karakteristikë e cilat bën të mundur që çdo gjë të regjistrohet në HD, të ruhet dhe të përdoret atëherë kur ju nevojitet.

Pasi ta keni instaluar, kamera do të regjistroj në mënyre automatike çdo gjë, keshtu ju do ta harroni që është aty.

Avantazhet kryesore

 • 1. Rezolucion HD  – bën foto & video

  Kamera pasqyre regjistron në HD (720p) dhe ju lejon të shikoni targën dhe detaje të tjera qartësisht.

 • 2. Mbivendosje regjistrimesh

  Për t'ju thjeshtuar sa më shumë punën, ju nuk keni nevojë të rrini me orë të gjata për të fshirë rregjistrimet, kjo kamera është dizenjuar për të rregjistruar mbi regjistrimet e mëparshme (duke mbivendosur regjistrimet e reja mbi më të vjetrën) kur memorja e saj është plot. 

 • 3. Ora & data e stampuar

  Ju mund të vendosni datën & orën të stampuar, kështu çdo foto dhe vidoe do të ketë datën e saktë se kur është bërë rregjistrimi.

 • 4. 32GB Kapacitet për 14 orë

  Kamera pasqyrë HD ruan deri në 32 GB (8 GB karte memorie e përfshirë) e cila regjistron deri në 14 orë.

 • 5. 2,5 inch Ekran LCD dhe rishikim sa herë të doni

  Kamera pasqyre HD ka një ekran LCD dhe mundësinë për të rishikuar sa herë të deshironi rregjistrimet e bëra. Rishikimi i menjëhershëm është një nga avantazhet më të rëndësishme: ajo ju shfajëson ju në moment dhe nuk ju duhet të prisni vendimin e gjygjit.

 • 6. Rrotullim 280°

  Rrotullimi i kamerës 280° kap videot e qarta dhe në mënyrë automatike rregullon qartësinë e saj dhe regjistrimet edhe natën do të jenë te qarta.

 • 7. Auto-Regjistrim

  Kamera pasqyre HD fillon të filmojë në momentin që ju ktheheni në makinë, kështu është e pamundur që ju të harroni ta ndizni atë.

 • 8. Funksionon edhe natën

  Kamera pasqyrë HD punon në mënyrë perfekte edhe natën dhe bën regjistrime të qarta dhe të pastra.

Nuk pengon pamjen

Kamera pasqyrë HD me dizajnin e saj unik, vendoset në pasqyrën ekzistuese të makinës në vetëm pak sekonda kështu ndryshe nga kamerat e tjera ajo është transparente dhe nuk do t'ju pengojë pamjen.

Avantazhet e kamerës

Një kamer e tillë do t'ju mbrojë financat, kohën dhe pronën tuaj:

 • ajo do të tremb njerëzit e pandershëm që duan të përfitojnë nga ju;
 • ajo siguron prova të cilat janë edhe më të besueshme se dëshmitarët okulare;
 • ajo mund të përshpejtojë raportimin dhe procedurat pasi ndodh një aksident;
 • ajo mund të parandalojë nevojën e një ankese;
 • ajo ju kursen parat në rast dëmi;
 • ajo mund të ndihmojnë në lehtesimin e proçedurave të siguracionit.
Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • kamera pasqyrë HD me bateri të rikarikueshme të inkorporuar
 • lexues karte micro SD
 • manual përdorimi
 • 8 GB kartë memorie
 • karikues makine

Informacione Teknike:

 • Përmasa:33 x 6 x 11,2 cm
 • Pesha: 0,45 kg
 • 2,5 inch ekran LCD
 • Bateri e rikarikueshme e inkorporuar
 • Opsion mbivendoje rregjistrimi
 • Regjistrim Full HD 720P
 • Regjistron deri në 14 orë video dhe audio
 • Mban deri në 32 GB (8GB kartë memorie e përfshirë)
 • Kamer e rrotullueshme deri 280°
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë DHURATË: kartë memorie 8 GB micro SD

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë