Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jorgan Sleep&Inspire Dormeo

Photo
Video

Gëzoni përfitimet e një jorgani të cilësisë së lartë të kombinuar me një vlerë të jashtëzakonshme dhe zgjohuni të freskët dhe të frymëzuar. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një freski të lehtë, jorgani ajroset lehtesisht dhe ka një butësi të jashtëzakonshme që do të shijoni natë pas nate. Rezistent ndaj njollave dhe lahet plotësisht në lavatriçe. I disponueshme në dy madhësi, me një mbulesë elegant në ngjyrë rozë të lehtë ose gri dhe qepje në formë diamanti.

Jorgan Sleep&Inspire Dormeo
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Gëzoni përfitimet e një jorgani të cilësisë së lartë të kombinuar me një vlerë të jashtëzakonshme dhe zgjohuni të freskët dhe të frymëzuar. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një freski të lehtë, jorgani ajroset lehtesisht dhe ka një butësi të jashtëzakonshme që do të shijoni natë pas nate. Rezistent ndaj njollave dhe lahet plotësisht në lavatriçe. I disponueshme në dy madhësi, me një mbulesë elegant në ngjyrë rozë të lehtë ose gri dhe qepje në formë diamanti.

Më shumë
Detajet e produktit

Zëvendësoni jorgani tuaj për të fjetur më mirë

Ashtu siç bëjmë ndërrimin e këllëfëve të jorganit, ju duhet të zëvendësoni edhe jorganin për t'u siguruar që po flini në mjedis të freskët, të shëndetshëm dhe higjienik që ju dhe familja juaj meritoni. Tani është koha për të marrë një jorgan me cilësi të lartë me vlera të mëdha, me të gjitha përfitimet që specialistët e gjumit me përvojë mund të sjellin.

E fundit në teknologjinë e jorganëve

Dormeo ka pothuajse dy dekada përvojë duke i dhënë një gjumë të mirë klientëve të saj të kënaqur dhe di se si të ofrojë një përzierje optimale të çmimit dhe cilësisë. Rehati maksimale me këtë jorgan të rehatshëm dhe komod, i cili është perfekt për të fjetur e për të bërë një gjumë të mirë.

Pse është e rëndësishme të zgjidhni jorganin e duhur

Kur biem në gjumë trupi qetësohet, dhe kështu është e rëndësishme të keni një jorgan që mund të mbajë temperaturën e duhur për të siguruar një natë të plotë të gjumit qetësues, rikuperues, në mënyrë që të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm të përballeni me ditën e re.

Mikrofibra Wellsleep për një butësi luksoze

Materiali i brendshem i jorganit është me mbushje me mikrofibrave Wellsleep®. Ky material i përparuar kombinon lehtësinë dhe butësinë me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Karakteristikat termike, thithja minimale e lagështisë, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut dhe e bëjnë atë ideal për përdorim në shtrat. Modeli i mbushura me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që jep një ndjenjë të lezetshme dhe të butë.

Një efekt elegant melange

Fijet e ngjyrosura kryq në mbulesë i japin ketij jorgani një efekt të bukur melange që është miqësor për lëkurën tuaj, është higjenik dhe ajroset lehtësisht. Ky jorgan është i disponueshëm në dy ngjyra.

I disponueshëm në 2 përmasa

Jorgani është i disponueshëm në 2 përmasa 140x200cm dhe 200x200cm, dhe lahet plotësisht në 40°C, thahet shpejt.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester Microfiber solid color with stone wash in pigment printed (melange look)
Mbushja 100%p polyester Wellsleep fiber
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë