Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëku masazhues me ngrohje Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Jastëk masazhator me ngrohje funksionon në shtëpi, në makinë, në zyrë duke siguruar masazh qetësues në shpinën, mesin dhe kofshët.

 • Mund të përdoret në shtëpi, në zyrë dhe në makinë.
 • Ajo mund të ngrohtë shpinën.
 • Masazhon shpinën tuaj në 5 vende.
 • Me nivele të ndryshme intensiteti.
Jastëku masazhues me ngrohje Top Shop

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 1,647 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Jastëk masazhator me ngrohje funksionon në shtëpi, në makinë, në zyrë duke siguruar masazh qetësues në shpinën, mesin dhe kofshët.

 • Mund të përdoret në shtëpi, në zyrë dhe në makinë.
 • Ajo mund të ngrohtë shpinën.
 • Masazhon shpinën tuaj në 5 vende.
 • Me nivele të ndryshme intensiteti.
Më shumë
Detajet e produktit

Jastek masazhator me ngrohje është e pajisur me 5 motore masazhi të fuqishme, duke siguruar masazh qetësues në shpinën, mesin dhe kofshët.

Ka nivele të ndryshme intensiteti. Është bërë prej pëlhure shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë për të pastruar. Mundësia e ngrohjes ofron qetësues për shpinën.

Së bashku me produktin ju do të merrni dhe telekomandën.

Jastek masazhator me ngrohje funksionon me përshtatës në shtëpi ose përshtatës për makinë.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Mund të përdoret në shtëpi, në zyrë dhe në makinë.
 • Ajo mund të ngrohtë shpinën.
 • Masazhon shpinën tuaj në 5 vende.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Miranda

www.delimano.al

14/07/2017

Jasteku masazhues
E bleva dje kete jam shum e kenaqur pasi punoj ne kompjuter dhe shpina me lodhet ne jastik qe mbaja por kjo ishte shum e mire e rekomandoj te gjith qe punojne ne kompjuter e meriton ⭐⭐⭐⭐⭐ ata qe punojne ne kompjuter e din cfar do te thote te rrish 8 ose 10 ore ne karroge para kompjuterit eshte lodhje ,por me kete jastik shpina ndihet me e shplodhur dhe shpetova nga lodhia e kompjuterit qe rrij me ore duke punuar flm top shop....

Produktet 1