Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Warm Hug 2020 Dormeo

Photo
Video
-61%

Jepni dhuratën e rehatisë me këtë version klasik të një prej jastëkëve tanë më të njohur. Mbushur me mikrofibra Wellsleep për dritë, butësi, ngrohtësi dhe rehati. Ka dizajn të kthyeshëm me material luksoze faux në njërën anë dhe një pëlhurë të butë në anën tjetër. Në dispozicion në 4 ngjyra të mrekullueshme dhe 2 dizajne të shkëlqyera. Higjenike dhe që lahet plotësisht në lavatriçe.

Jastëk Warm Hug 2020 Dormeo

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 503 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepni dhuratën e rehatisë me këtë version klasik të një prej jastëkëve tanë më të njohur. Mbushur me mikrofibra Wellsleep për dritë, butësi, ngrohtësi dhe rehati. Ka dizajn të kthyeshëm me material luksoze faux në njërën anë dhe një pëlhurë të butë në anën tjetër. Në dispozicion në 4 ngjyra të mrekullueshme dhe 2 dizajne të shkëlqyera. Higjenike dhe që lahet plotësisht në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Pjesë e një tradite dimërore

Pjesë e një tradite të dimrit batanija dhe jastëkët e Warm Hug kanë përqafuar zemrat e njerëzve që nga Krishtlindjet e 2013. Në fakt, miliona njerëz kanë bërë kujtime të vërteta dhe të dashura ose duke shijuar vetë batanijen dhe jastëkun ose duke i dhënë setin dhuratë të dashurve te tyre.

Të gjithë i duan jastëkët dhe këtë vit janë më të përqafuarit ndonjëherë. Ju mund të shijoni më të butën që ekziston, me të gjitha përfitimet e mikrofibrave të përparuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm është i ajrosur, i lehtë dhe i ngrohtë. Struktura unike krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe me push.

Dormeo Warm Hug Cushion 2020

Një aksesor që sjell rehati në shtëpi

Shpesh janë aksesorët që bëjnë ndryshimin më të madh në pamjen e një dhome, ose një orendi. Kohën më të madhe e kalojmë në ambiente të mbyllura, dhe pjesën më të madhe të saj në shtëpi. Pra, është e rëndësishme të krijoni një hapësirë ​​që ju bën të ndiheni rehat, të relaksuar dhe të qetë. Kjo është arsyeja pse mënyra se si e stiloni shtëpinë tuaj është më e rëndësishme sesa thjesht pamja e bukur, sepse ambienti i duhur mund t'ju bëjë të ndiheni më të lumtur dhe më të shëndetshëm.

Tani mund të shtoni ngrohtësi kudo me një jastëk luksoz 40x40 cm Dormeo Warm Hug.

Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020 Dormeo Warm Hug Cushion 2020

Pamje 2-ne-1

Get two great looks from one cushion for a more stylish and fun-filled home. Choose among four colours and two designs.

A colour-texture-patterned design: One side has a gradient from light to dark, with a beautiful ombre effect, in grey or canyon rose. The other is plain white faux fur.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Gri

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Roze

A knitted faux fur design: One side is a solid colour, in purple or red, while the other is white faux fur with a knitted look and feel.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  E kuqe

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Lelja

Additional design for lovers of traditional patterns

Dormeo Warm Hug Cushion 2020 I offers one side of the cushion in solid colour, in gold or royal green, and the other in plain white faux fur. Collect the set, and mix and match to bring more warmth to your home.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Ngjyre Floriri

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2020

  Jeshile Mbreterore

Mund të lahet në lavatrice për vite të tëra dashurie

Mikrofibrat Wellsleep janë rezistente ndaj njollave dhe mykut dhe do ta mbajnë jastëkun më të freskët për më gjatë. Jastëku gjithashtu mund të lahet ne lavatrice, kështu që është ideal për dhomat e ndenjes në divane ku të ftuarit rrijnë ose edhe për fëmijët më të vegjël që i përdorin ato kur luajnë në një qilim. Kur vëreni se duhet të rifreskohen, thjesht lajini në 30 °C. Ata gjithashtu thahen shpejt.

Dormeo Warm Hug Cushion 2020
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep advanced)
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x40cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë