Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Për flokë kaçurrela Top Shop InStyler Tulip

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Jeni lodhur me kaçurrela të cila nuk duken bukur, gishta të djegur, e duke harxhuar shumë kohë? Tani për vetëm 3 sekonda ju mund të modeloni kaçurrela ose onde me mashën automatike me qeramike Instyler Tulip.

 • Nuk dëmton flokët
 • Vetëm pak sekonda për të stiluar kaçurrelin
 • Shumë e lehtë në përdorim
 • Fikje automatike pas përdorimit të paisjes

 

Për flokë kaçurrela Top Shop InStyler Tulip

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 2,598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jeni lodhur me kaçurrela të cila nuk duken bukur, gishta të djegur, e duke harxhuar shumë kohë? Tani për vetëm 3 sekonda ju mund të modeloni kaçurrela ose onde me mashën automatike me qeramike Instyler Tulip.

 • Nuk dëmton flokët
 • Vetëm pak sekonda për të stiluar kaçurrelin
 • Shumë e lehtë në përdorim
 • Fikje automatike pas përdorimit të paisjes

 

Më shumë
Detajet e produktit

Kaçurrela & Onde në 3 sekonda

Ju pëlqejnë flokët kaçurrela por ju duhet shumë kohë dhe punë për ti modeluar? Gishta të djegur shpesh herë me masha jo të përshtatshme? Ka ardhur koha të ndryshoni mashen me Instyler Tulip, të parën mashë automatike e cila ju ndihmon të modeloni kaçurrela dhe onde të cilat janë perfekte dhe të rregullta për një kohë të gjatë.

Mashë automatike, 1 kaçurrel në 3 sekonda

Masha Instyler Tulip siguron lehtësi dhe shpejtësi për të bërë kaçurrela perfekte.

Pasi kaçurreli të ketë marrë formën e duhur thjeshtë leshoni mashën. E gjitha kjo vetëm në 3 sekonda. Kur ishte hera e fundit që keni bërë flokët kaçurrela kaq shpejt?

Me Instyler Tulip, ju mund të zgjidhni modelin e kaçurrelave!

1 2 3
 • 1

  Kaçurrela

  Me instyler tulip ju mund të stiloni kaçurrela pa u munduar, nëse jeni duke dalë në mbrëmje apo nëse po shkoni në punë. Zgjidhni nxehtësinë mesatare dhe vendosni kohën 3 sekonda për flokë të shkurter dhe mesatare dhe 8 sekonda për flokë të gjatë.

 • 2

  Onde të mëdha

  Onde të mëdha një model i cili është i përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Për të bërë këte model ju duhet të zgjidhni temperaturën minimale dhe kohën për 3 sekonda.

 • 3

  Kaçurrela të rregullta

  Perfekte për çdo event special, dhe shumë e lehtë për të bërë modelin tuaj të preferuar të kaçurrelave. Për të bëre kaçurrela të rregullta ju duhet të zgjidhni temperaturën maksimale dhe kohën për 12 sekonda.

Kaçurrela perfekte në çdo kohë – përpara dhe mbrapa

Ajo që është më e rëndësishmja është që çdo kaçurrel ka një formë të rregullt. Me Instyler Tulip ju do të zëvëndësoni një numër të madh aksesorësh që ju përdornit më parë për të bërë kaçurrela. Një paisje e cila nuk dëmton flokët tuaj. Ajo që është shumë e rëndësishme është që ju do të keni kaçurrela të rregullta në pjesën përpara, mbrapa dhe anash pa u munduar. Flokë të rregullt në shumë pak kohë!

Kaçurrela majtas ose djathtas

Plus tani ju mund të kontrolloni edhe drejtimin e kaçurrelave, ju mund të zgjidhni për të bërë modelin tuaj të preferuar i cili ju përshtatet më shumë. Dhe si asnjë mashë tjetër, me Instyler Tulip ju mund të bëni edhe dy kaçurrela në të njëjtën kohë. Tani ju do të dukeni shumë bukur çdo ditë.

 Është e pagabueshme. Është shumë e thjeshtë. Vendosni flokët në boshtin e saj dhe shtypni butonin. Është kaq e thjeshtë. Gishtat e mi nuk digjen nga nxehtësia. 

Informacione Shtesë

Si funskionon?

Flokë kaçurrela pa u munduar

Mënyra më e lehtë dhe më e thjeshtë për të bërë kaçurrela dhe onde në mënyrë automatike. Thjeshtë shtypni butonin dhe kaçurrelat tuaj do të bëhen vetëm për pak sekonda. Dhe është shumë e sigurtë , flokët nuk do të dëmtohen dhe nuk do të ngatërrohen. Masha Tulip është totalisht automatike dhe kështu çdo kaçurrel do të ketë formë të përkryer.

Bosht i patentuar dhe teknologji anti-ngaterrim

Kjo mashe ka bosht te patentuar i cili lehtesisht rrotullon flokun rreth tij per te bere kacurrela dhe onde te rregullta. Boshti eshte i nxehte, por ju do te jeni te mbrojtur nga djegia e duarve, qafes dhe vesheve.

Rezultate maksimale

Ju mund te modeloni lloje te ndryshme ondesh ose kacurrelash, pasi masha automatike Instyler Tulip ka edhe opsione te ndryshme per kohe, rrotullimet dhe temperaturen.

Praktike ne perdorim dhe shume e lehte ne peshe.

3 Hapa të thjeshtë

 • 1. Vendosni floket rreth boshtit

 • 2. Shtypni butonin

 • 3. Hiqni mashen dhe leshoni kacurrelin

Zgjidhni modelin tuaj te preferuar

Ju keni mundesi te zgjidhni dhe ndryshoni rrotullimin, kohen dhe temperature.

 • Temperatura maksimale eshte 220 °C - opsioni i selektimit ju lejon te punoni ne floke me trashesi te ndryshme
 • Opsioni i rrotullimit ju lejon te zgjidhni drejtimin e kacurrelit
 • Opsioni i kohes ju lejon te krijoni modele te ndryshme ondesh ose kacurrelash.

Me dizajnin unik i cili eshte i hapur ku ju lehtesisht mund te shikoni floket gjate kohes qe beni onde ose kacurrela. Ne kete menyre ju do te parandaloni edhe ngaterrimin e flokeve me mashen.

Rekomandohet për:

 • Ideale për të gjitha femrat që pëlqejnë flokët kaçurrela
 • Ideale për ti dhënë më shumë shkëlqim kaçurrelave ekzistues
 • Dhurata ideale për vajzat
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 30-33 W
Pesha 0.34 kg

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

mira

www.delimano.al

28/12/2015

shume i mire
ne mengjes tani kam me teper kohe, pasi floket i kam me bukur se asnjeher. ja rekomandoj te gjithave kete produkt pasi eshte fantastik

Greta

www.delimano.al

22/12/2015

E vecante
Mua me pelqen se eshte e vecante dhe praktike, une kam flok pak te rende dhe me kete mashe arri ti modeloj floket sipas deshires

Kela

www.delimano.al

22/12/2015

Shume i mire
Ondet i nxjerr shume bukur. Une e perdor shume dhe me duket koka e rregullt.

nina

www.delimano.al

22/12/2015

magjike
e kam provuar, edhe un qe i kam floke te pabindur fare mekete kam gjetur shpetimin

ada

www.delimano.al

22/12/2015

produkt woww
Kacurrela ,onde sikur shkoj cdo dite ne parukeri , vertet produkt i papare

enxhi

www.delimano.al

22/12/2015

produkt shume praktik
ne pak kohe floku im stilohet me kacurrela shume te bukura.

keta

www.delimano.al

22/12/2015

produkt praktik
me pelqejne kacurrelat qe bej me instyler vertet fantastik

anita

www.delimano.al

21/12/2015

Anita
shume praktike dhe e shpejte

Fjori

www.delimano.al

21/12/2015

jam e kenaqur
e perdor dit per dite dhe kam floke te gjithmone te bukura

Produktet 9