Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ilaç për tualet Biotos me probiotik Rovus

Photo
Video

Pastruesi i tualetit Biotos me probiotik ofron një mënyrë të sigurt, ekologjike dhe efektive për pastrimin e tualeteve. Është bërë nga materiale natyrore dhe të biodegradueshme, që nuk janë të dëmshme për shëndetin ose mjedisin tonë dhe përmban probiotikë - baktere natyrore që eliminojnë bakteret patogjene dhe parandalojnë aromën e keqe. Biotos siguron mbrojtje mikrobiologjike deri në 8 ditë.

Ilaç për tualet Biotos me probiotik Rovus
549 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastruesi i tualetit Biotos me probiotik ofron një mënyrë të sigurt, ekologjike dhe efektive për pastrimin e tualeteve. Është bërë nga materiale natyrore dhe të biodegradueshme, që nuk janë të dëmshme për shëndetin ose mjedisin tonë dhe përmban probiotikë - baktere natyrore që eliminojnë bakteret patogjene dhe parandalojnë aromën e keqe. Biotos siguron mbrojtje mikrobiologjike deri në 8 ditë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tualet i pastër pa bakterie

Ilaç për tualetin Biotos me probiotik është një lëng pastrues ekologjik i përbërë nga përbërës organikë biodegradues që në mënyrë efektive largon papastërtitë, parandalon krijimin e zmerçit, dhe eliminon aromat e pakëndshme. Nuk përmban asnjë kimikat të dëmshëm që mund të dëmtojë mjedisin dhe është i sigurt për shëndetin tonë.

Ambient i pastër dhe i sigurt në shtëpi

Ne bashkuam natyrën dhe shkencën dhe morëm më të mirën për të krijuar ilaçin e tualetit Biotos. Është i përbërë nga të gjithë përbërësit natyralë dhe të biodegradueshëm dhe nuk përmban fosfate, klor, ngjyrues ose kimikate të tjera agresive. Falë probiotikëve të shtuar, ajo gjithashtu pasuron mikroflorën natyrale në tubacione dhe ruan ekuilibrin mikrobiologjik.

Probiotikë të shtuar për mbrojtjen e baktereve natyrore

Përpos pastrimit natyror dhe të sigurt për shëndetin tuaj, ilaçi i tualetit Biotos përmban edhe probiotikë - baktere që rikthejnë ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe krijojnë mikroflorë miqësore me njeriun. Kjo bakterie krejt natyrale zakonisht gjendet në trupat e njeriut dhe mjedisin tonë, prandaj, nuk ka asnjë efekt negativ mbi ne. Probiotikët janë baktere natyrale që krijojnë mburojë mbrojtëse natyrore nga speciet e baktereve patogjene dhe parandalojnë përhapjen e tyre.

Biotos - për një shtëpi të sigurt dhe të shëndetshme

Shumë produkte pastrimi shtëpiake me kimikate të dëmshme shkatërrojnë mikroflorën natyrore në shtëpitë tona. Si pasojë, mund të ndikojë në imunitetin tonë dhe ne bëhemi më të ndjeshëm ndaj infeksioneve të ndryshme, zhvillojmë alergji dhe përballemi me probleme të tjera shëndetësore. Për ta mbajtur shtëpinë tonë të pastër dhe të shëndetshme duhet të përdorim produkte eko-pastrues me probiotikë. Produkte të tilla janë po aq efektive sa pastruesit e rregullt në largimin e papastërtive dhe gjithashtu e bëjnë shtëpinë tonë më të shëndetshme dhe më të sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia