Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ilaç për banjo Biotos me probiotik

Photo
Video

Pastruesi i banjës Biotos me probiotik për pastrimin e banjove në formë spraji nuk le njolla, nuk dëmton sipërfaqet dhe siguron një mjedis të shëndetshëm jetese. Pa asnjë kimikat, ngjyrues ose përbërës të tjerë agresivë, garanton një vend të pastër dhe higjenik për të jetuar, ndërsa probiotikët e shtuar rivendosin ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe mbrojnë shtëpinë tuaj nga bakteret patogjene.

Ilaç për banjo Biotos me probiotik
599 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastruesi i banjës Biotos me probiotik për pastrimin e banjove në formë spraji nuk le njolla, nuk dëmton sipërfaqet dhe siguron një mjedis të shëndetshëm jetese. Pa asnjë kimikat, ngjyrues ose përbërës të tjerë agresivë, garanton një vend të pastër dhe higjenik për të jetuar, ndërsa probiotikët e shtuar rivendosin ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe mbrojnë shtëpinë tuaj nga bakteret patogjene.

Më shumë
Detajet e produktit

Efektiv dhe i sigurt për pastrimin e banjës

Ilaçi për banjo Biotos është në formë spraji ekologjik, pastrimi i përbërë nga përbërës organikë biodegradues që pastrojnë në mënyrë efektive mobiljet dhe pllakat e banjës, lavamanët, çezmat, dushet, vaskat, qelqin dhe sipërfaqet me pasqyra. Nuk përmban kimikate të rrezikshme që janë të dëmshme për shëndetin tuaj dhe mjedisin tonë. Në vend të kësaj, ajo ka shtuar probiotikë - një bakter natyral që eliminon aromat e pakëndshme dhe heq shkaqet e tyre.

Pastroni me fuqinë e natyrës

Ne bashkuam natyrën dhe shkencën dhe morëm më të mirën për të krijuar ilaçin për banjo Biotos. Është i përbërë nga përbërës me cilësi të lartë, natyral, të biodegradueshëm dhe të zgjedhur me kujdes dhe të ekuilibruar. Ai nuk përmban fosfate, klor, ngjyrosës ose përbërës të tjerë agresivë, megjithatë ende lehtësisht dhe në mënyrë efektive heq mbetjet e gëlqeres, sapunit dhe ujit, pa dëmtuar sipërfaqet.

Pastrues ekologjik dhe miqësor ndaj mjedisit

Përveçse natyrale dhe e sigurt për shëndetin tuaj, ilaçi për banjo Biotos gjithashtu përmban probiotik - baktere që rikthejnë ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe krijojnë mikroflorë miqësore me njeriun. Kjo bakterie krejt natyrale që zakonisht gjendet në trupat e njeriut dhe mjediset tona parandalon mykun, eliminon aromat e pakëndshme dhe siguron një ndjenjë freskie ndërsa siguron mbrojtje mikrobiologjike deri në 8 ditë.

Biotos - për një shtëpi të sigurt dhe të shëndetshme

Shumë produkte pastrimi shtëpiake me kimikate të dëmshme shkatërrojnë mikroflorën natyrore në shtëpitë tona. Si pasojë, mund të ndikojë në imunitetin tonë dhe ne bëhemi më të ndjeshëm ndaj infeksioneve të ndryshme, zhvillojmë alergji dhe përballemi me probleme të tjera shëndetësore. Për ta mbajtur shtëpinë tonë të pastër dhe të shëndetshme duhet të përdorim produkte eko-pastrues me probiotikë. Produkte të tilla janë po aq efektive sa pastruesit e rregullt në largimin e papastërtive dhe gjithashtu e bëjnë shtëpinë tonë më të shëndetshme dhe më të sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia