Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Shkopa Higjenizues Sani Sticks Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sani Stick, higjenizues dhe pastrues i cili parandalon bllokimin e lavamanëve dhe piletave. 100% i sigurtë për tu përdorur. Enzima të fuqishme, mjafton të përdoret vetëm 1 shkop një herë në muaj dhe lavamanët tuaj do të jenë të pastër dhe pa aroma të pakëndshme.

Shkopa Higjenizues Sani Sticks Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sani Stick, higjenizues dhe pastrues i cili parandalon bllokimin e lavamanëve dhe piletave. 100% i sigurtë për tu përdorur. Enzima të fuqishme, mjafton të përdoret vetëm 1 shkop një herë në muaj dhe lavamanët tuaj do të jenë të pastër dhe pa aroma të pakëndshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Parandaloni bllokimin e lavamanit dhe aroma e pakëndshme

Çdo ditë ne përdorim shampo, sapun, produkte për pastirim te cilat mund te bllokojne lavamanin, madje edhe qimet e flokëve të cilat mblidhen nëpër piletat e lavamanëve apo dushit. Nuk është çudi që ato të bllokohen dhe të lëshojnë aroma të pakëndshme. Njihuni me Top Shop Sani Sticks, 2në1 aromatizues dhe pastrues i cili parandalon bllokimin e lavamanëve dhe largon aromat e pakëndshme.

Prodhuar me enzima të fuqishme të cilat shkatërrojnë yndyrnat dhe materialet e tjera organike. Enzimat e koncentruara të Sani Sticks aktivizohen sapo bien në kontakt me ujin. Kështu sa herë që ju beni dush apo hapni rubinetin e ujit, ju parandaloni bllokimin e lavaminit apo piletave të dushit.

Sani Sticks

1 shkop në muaj për tubacione të pastra

Thjeshtë vetëm 1 shkop në muaj do të parandalojë bllokimin e tubacioneve. Sani Sticks është shumë e thjeshtë për tu përdorur. Çdo muaj vendosni një shkop në piletën e dushit apo lavamanit. Nuk është nevoja të ndërroni shkopin pasi ai do të shkrihet.

Një kalendar i vogël i cili është i përfshirë në paketim do t'ju ndihmojë për të mbajtur shënim datën e fundit që e keni përdorur. Kështu nuk do të harroni se kur e keni përdorur dhe kur është koha për të vendosur një shkop të ri.

Sani Sticks

I sigurtë për tu përdorur në çdo lavaman

Sani Sticks nuk përmban kimikate të dëmshme dhe është 100% i sigurtë për tu përdorur në çdo lavaman apo piletë. Ju gjithashtu mund ta përdorni edhe në rulotat apo varkat. Në shtëpi mund ta përdorni për të parandaluar aromat e pakëndshme në :

 • Sani Sticks

  Lavamanin e banjos

 • Sani Sticks

  Lavamanin e kuzhinës

 • Sani Sticks

  Vaskë apo kabinë dushi

Një kliente e kënaqur, Robin, nëna e tre fëmijëve

Me 3 vajza të rritura në shtepi, bllokimi i lavamanëve ishtë një ngjarje e përditshme, por pasi vendosa 1 sani stick në çdo piletë, kjo gje nuk ka ndodhur me dhe kështu jam shumë e kënaqur.

Sani Sticks

Rregulloni problemin para se të ndodhë

Me Sani Sticks jo vetëm që do të rregulloni problemin tuaj, por ju do të parandaloni atë që të ndodh. 1+1 për vetëm 2.990 Lekë.

Sani Sticks
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Gjatësia e shkopit: 10 cm
Përmasat Packed in clamshell (dimensions 22cm X 15cm X 2cm)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë