Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hekur rrobash Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-79%

Hekuri i rrobave përshtatet me çdo kërkesë tuajën gjatë hekurosjes kështu ju mund ta përdorni me ose pa kabëll. Ju lehtësisht mund ta ndryshoni atë. Ky hekur ka një fuqi 2200 W, ju nuk do të shqetësoheni më për rrudhat e krijuara në rroba.

Hekur rrobash Rovus

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Hekuri i rrobave përshtatet me çdo kërkesë tuajën gjatë hekurosjes kështu ju mund ta përdorni me ose pa kabëll. Ju lehtësisht mund ta ndryshoni atë. Ky hekur ka një fuqi 2200 W, ju nuk do të shqetësoheni më për rrudhat e krijuara në rroba.

Më shumë
Detajet e produktit

Hekur rrobash Rovus pa kabëll një kombinim i 2 funksioneve të cilat nuk i keni parë në treg më parë. Përveç funksionit i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, ai ka edhe një funksion tjetër shumë special që do të bëjë punen tuaj edhe më të thjeshtë dhe me të lehtë pasi në mënyrë automatike mund të rregullojë temperaturën pa pasur nevojë ta beni ju manualisht. Ju ndihmon të arrini rezultate fantasike me shumë pak mundim.

Për më tepër ky hekur ka edhe një karakteristikë shumë të veçantë dhe speciale, kontrollin e nxehtësisë që në mënyrë automatike rregullon temperaturën në varësi të materialit që po hekurosni, perfekte për çdo lloj materiali. Tani nuk keni pse të shqetësoheni me, asnjë nga rrobat tuaja të preferuara nuk do të digjet gjatë hekurosjes.

Pllakë qeramike e lëmuar e cila nuk ngjit dhe një formë perfekte për të arrirë edhe cepat me të vështirë gjatë hekurosjes, dhe një seri vrimash të cilat bëjnë të mundur nxjerrjen e avullit për të bërë punë tuaj të duket sa më mirë dhe sa më profesionale.

Hekuri gjithashtu ofron mundësi të ndryshme të kontrollit të avullit duke përfshirë avull të vazhdueshëm, avull të fuqishëm, hekurosje në të thatë dhe funksionin e sprucimit, dhe gjithashtu edhe avull gjatë hekurosjes në mënyrë vertikale.

Por avantazhet nuk mbarojnë këtu; është edhe sistemi anti-calc i cili largon të gjitha papastërtitë nga uji i çezmës dhe parandalon krijimin dhe bllokimin nga gelqerja e cila krijohet nga uji. Sistem vetë pastrimi i cili pastron dhe nuk e lejon hekurin të bllokohet.

Kujdes, kini parasysh, të ngrohni hekurin përpara çdo përdorimi (5 minuta).

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë